Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Туризм

Міжнародне призначення маркетингу - зондер-гедоу.

Спробуйте безкоштовно
Туристична рубрика

Регіон просування стадіону

Internationale citymarketing / destinatie marketing

Wil je meer buitenlandse toeristen trekken? De eerste stap is je website beschikbaar maken in de taal die gewenste bezoekers spreken.

Vindbaarheid
Після того, як ви розмістите свій сайт, ви зможете краще розмістити його в країні, де ви працюєте. Пошукові системи в цій країні можуть індексувати ваш веб-сайт.
Doelgroep
Spreek de taal van je gasten. Якщо ви відвідуєте інший веб-сайт і вважаєте, що ви не маєте жодної серії, ви можете придбати іншу серію, але при цьому ви також можете придбати іншу серію.
Просувати події
Qua onderhoud is het handmatig vertalen van events enormely tijdrovend en duur. Met Clonable zijn alle events altijd vertaald, waardoor toeristen deze beter zullen bezoeken. Але чи завжди це потрібно робити саме вам?
Регіон просування стадіону

Кемпінги та готелі

Також організовуємо бронювання з-за кордону

Пропонуючи свій сайт іншими мовами, кожен турист зможе зрозуміти інформацію про ваше перебування.

Інформація
Пропонуйте корисну інформацію про ваші об'єкти всіма мовами. Таким чином кожен гість зможе прочитати, що пропонує ваше житло.
В одному місці
Незалежно від того, якою мовою відвідувач здійснює бронювання, ви продовжуєте отримувати все на своїй власній платформі на мові, якій надаєте перевагу.
Кемпінги та готелі

Визначні пам'ятки та події

Донесіть свою інформацію до всіх гостей.

Очевидно, що про ваш музей, парк, подію чи пам'ятку можна багато чого розповісти. Тому подбайте про те, щоб кожен гість зміг прочитати потрібну інформацію потрібною мовою.

Інформація
Інформація про паркування, доступність, правила внутрішнього розпорядку та багато іншого, очевидно, важлива для кожного відвідувача. Clonable допоможе вам гарантувати, що кожен відвідувач зможе зрозуміти цю інформацію.
Правильне повідомлення
Передісторія, продовження або коментар можуть бути безцінними для ваших зображень. Тож переконайтеся, що кожен може збагатитися ними!
Визначні пам'ятки та події

Спробуйте зараз безкоштовно!

Створіть свій перший клон протягом 5 хвилин.

Готові розпочати?

Створіть свій обліковий запис і негайно створіть свого першого клона! Ніяких платіжних реквізитів не потрібно.

Бажаєте отримати демо-версію?

Запитайте персональну демонстрацію без жодних зобов'язань через нашу контактну форму.