Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Дорожня карта

Clonable постійно оптимізує свій продукт!

Заголовок дорожньої карти

Clonable постійно оптимізує свій продукт. Що можна очікувати в найближчому майбутньому? Не забудьте прокрутити вниз до розділу "Майбутні функції", щоб знати, чого очікувати. Також ознайомтеся з нашими бажаними функціями

Найближчі функції

Початок 2025 року

Підписка на XML-стрічку

Клонований файл може бути перенаправлений на всі XML-файли, якщо XML-файл динамічно змінюється, а також, якщо змінюються правила, можливо, буде збільшуватися розмір файлу. Ми також будемо використовувати редактор для створення текстів, оскільки коректура не є важливим елементом.

Початок 2025 року

Перетворення тексту в зображення

Ми хотіли б зробити так, щоб у деяких випадках можна було також перекладати текст на зображення, щоб заощадити час клієнтів на заміну зображень. Наразі ми запустили кілька варіантів використання, але вони мають нижчий пріоритет для клієнтів, тому їх розробку відкладено.

Q4 2024

Посилання на Mijnwebwinkel / CCV Shop / Bol.com

Clonable zal aan de slag gaan om voor bepaalde platformen eenvoudige vertaaloplossing koppeling te bouwen, in samenwerking met deze platformen. На жаль, на даний момент ця технологія не є дуже ефективною.

Q4 2024

AI - багато інших блоків, багато сторінок і багато веб-сайтів

Якщо тільки в одному блоці технології ми захочемо зробити функціонал для інших блоків, всі сторінки та весь веб-сайт будуть закриті

Q4 2024

WordPress - Інтеграція контактних форм

Для народних контактних форм ми хочемо розширити наші можливості.

Q3 2024

Функціональність підкаталогів на додаток до Wordpress - клонування на підкаталозі оригінального домену

Наразі ми створюємо нову підпапку для кожного кластера. Ми також створимо окрему підпапку для всіх компаній, які не використовують WordPress. Деякі компанії можуть бути відкриті для цього одночасно. Ми не маємо змоги протестувати його, і якщо ви працюєте на верстаті, це також можливо, але тут ми не маємо змоги зв'язати його з великими витратами.

Q3 2024

Підтримка Arabisch RTL

Arabische taal werkt al prima, maar de content moet ook nog better uitgelijnd worden van rechts naar links, momenteel wordt dit nog niet helemaal top gedaan.

Q3 2024

Pagina's niet vertalen

Деякі сторінки можуть не відображатися у верхньому правому куті. Het zou prettig zijn als je die kunt uploaden, en kunt aangeven of je bepaalde otherer blokken op die pagina's wél vertaald wil zien. Зосередьтеся на нижньому, верхньому та нижньому колонтитулах.

Q3 2024

WooCommerce - Productprijzen aanpassen

Для міжнародної стратегії, яку ви можете використовувати, це зручно, оскільки для кожного клону можуть бути створені різноманітні стратегії.

Q3 2024

WooCommerce - Valuta aanpassen

Для WooCommerce ми зробимо все можливе, щоб виготовити різноманітні варіанти для кожного клону.

Август 2024 року

Додаток Shopify

Для забезпечення сумісності з Shopify та можливості використовувати його в онлайні ми створили спеціальний додаток для Shopify.

Червень 2024

Magento url плагін для Magento

Для Magento ви можете використовувати плагін з різними функціями для верталізації ваших URL-адрес. Тут ми пропонуємо вам плагін для он-віккелінгу. Першу версію ми змогли випустити лише в другій половині дня.

Червень 2024

AI - Internationale SEO

Ми зробимо все можливе, щоб SEO переходило в міжнародні клони, двері відповідали підказкам, три слова і т.д. Ви можете зробити це.

Червень 2024

AI - Тон голосу

Для маркетингу дуже важливим є тон голосу, який може бути несподіваним. Waarmee bijvoorbeeld wat meer ingetogen of juist met meer passie kan worden verteld over een bepaald product. Про те, що більш зрозуміло може бути сказано, якщо міжнародна організація, що займається цим бізнесом, знаходиться в одному місці з організацією, що займається цим бізнесом, в одному місці.

Травень 2024

Калькулятор вартості на сайті

Для того, щоб перевірити, чи веб-сайт має належні характеристики, ми попросимо тестувальника, який буде здійснювати внутрішню розробку веб-сайту, розбити його на складові та зробити відповідні висновки для потенційних клієнтів. Zo kunnen klanten inschatten hoeveel vertaalcredits zij nodig hebben.

Травень 2024

SPA / Nuxt / Next functionaliteiten verbeteren

Для деяких веб-сайтів ви не можете створювати клоновані сайти. Це може призвести до появи веб-сайтів SPA / Nuxt / Next. Ми обмежимо сумісність, якщо не менше 5% веб-сайтів будуть клоновані, але більше 50%.

Червень 2024

Увімкнути збереження змін

Як агентство застосовує SEO-зміни до клону, а потім змінює ту саму сторінку на оригінальному сайті? Зазвичай після цього SEO-зміни зникають. Ми хочемо запобігти цьому, створивши своєрідний "замок" для клієнтів. Вони можуть зберегти SEO-зміни в перекладеній версії, навіть якщо оригінальний сайт зміниться.

Травень 2024

Влаамський діалект

Vanuit Nederland komt vaak de vraag of we ook kunnen klonen naar het het Vlaamse dialect. Hiervoor bouwen we een oplossing.

Травень 2024

Словник

Деякі учасники можуть бути зацікавлені в тому, як вони будуть використовувати слова, що стосуються безальтернативності. Для цього ми можемо запровадити "глосарій", щоб кожен міг використовувати свій власний жаргон для позначення певних термінів у різних способах.

Квітень 2024 року

Вертикалізація в браузері для клантів

Для інших елементів, які не є верстальними словами, щоб ви могли їх верстати, є спеціальна функція для верстання в браузері.

Квітень 2024 року

Функція резервного копіювання

Деякі компанії, що мають величезні сайти, мають проблеми з функцією резервного копіювання, коли вони вважають, що проблеми виникають з Clonable, але не мають жодної резервної копії HTML для всіх сторінок і не виконують її вертикалізацію.

Квітень 2024 року

Долар abonnementen

Після того, як ви отримаєте гроші в євро, ми також можемо відмовитися від долара. Це змушує виробника для міжнародних кластерів створювати в євро від Clonable те, що вам потрібно.

Готові функції

Маарт 2024

Воронка налаштування Nieuwe

Це оновлення покращує панель налаштувань для клону, ми робимо це для того, щоб клони мали кращий вигляд, який вони можуть і можуть зробити для своїх клонів, тому це є додатковою перевагою в цьому типі для клону.

Маарт 2024

Сьогодні ви можете взяти участь у демо-тренінгу для початківців

Після того, як ми створили новий сайт, ми створили новий функціонал для покращення якості обслуговування клієнтів: демонстрація демо-версії сайту є дуже корисною, і вона може бути корисною для клієнтів протягом тривалого періоду часу.

Маарт 2024

Формальна та неформальна мова

У деяких випадках це особливо актуально, зокрема, для Нідерландів. Klanten kunnen voortaan kiezen welke aanspreekvorm er gebruikt dient te worden. Formeler, informeler of gelijk aan de originele website

Маарт 2024

Афілійовані партнери куннен лідирують doorgeven

Для того, щоб зробити реселерів / афіліатів ще більш привабливими, ми надаємо їм нові потенційні клієнти, які мають певний функціонал, завдяки якому афіліати можуть створювати в системі нові ліди, що відповідають певним критеріям. Як тільки лід-юніт з'являється в системі, він автоматично передається реселлеру та отримує комісійні.

Маарт 2024

Арабська

Arabisch was een gewenste taal voor onze (potentiële) klanten. Inmiddels is dit toegevoegd.

Лютий 2024

CCV-Shop compatibiliteit

В цьому оновленні було виправлено помилку, через яку не всі блоки в магазині Ccv Shop були повернуті. Це оновлення також підтримує формат даних Jaxon, який створюється в магазині CCV Shop. Наразі це оновлення пропонує оновлення для цих кнопок у діалогових вікнах, а також автоматичне переведення у CCV Shop. Для цих оновлень сумісність з CCV-Shop є надзвичайно високою.

Лютий 2024

Командні слова (verbeteringen)

Це оновлення допоможе вам дізнатися про оновлення QOL для ваших команд:

 • Ви можете дізнатися, як він працює в команді
 • Kan запрошує verwijderen
 • Kan invites zien die verlopen zijn

Січень 2024 року

Динамічні ips для сайтів + перевірка IP дозволена.

Якщо клон не з'являється протягом 3 годин, він повинен мати можливість контролювати зміну вихідного IP-адреси. Якщо це так, то IP-адреса походження автоматично призводить до автоматичної втрати проблеми. Nieuwe achtergrond taak die ieder uur checkt voor sites met dynamische ips of de site nog goed werkt.

Січень 2024 року

AI functionaliteiten mbt коректура / verbeteringen

Ми помітили, що нам потрібна функція коректури. Очевидно, що ми ніколи не зможемо зробити переклади зі штучним інтелектом такими ж якісними, як у перекладача-носія, але ми можемо використовувати ШІ, щоб максимально наблизитися до цього рівня. Наразі ми працюємо над функціоналом, який дасть змогу перевіряти переклади ще раз за допомогою штучного інтелекту. Це дасть кращі результати, і незабаром функція буде інтегрована.

Грудень 2023 року

Amerikaans Engels en Braziliaans Portugees

Ми маємо можливість створити кілька десятків різнопланових версій в одному тальвезі. In dit geval voor Amerikaans Engels en Portugees Braziliaans.

Грудень 2023 року

Функції WooCommerce у плагіні WordPress

Багато користувачів інтернет-магазинів WooCommerce хотіли б мати більше можливостей для роботи свого інтернет-магазину на міжнародному рівні. Ми думаємо про це:
- Конвертація валюти для клону, що дозволить перейти з країни з євро в Данію, наприклад.
- Асортиментні зміни для іноземного клону
- Зміна цін в іноземному клоні
- Виключення сторінок

Листопад 2023 року

Переклад Javascript та зовнішніх ресурсів через браузер

У деяких випадках вміст не відображається в браузері, але може бути доступним для користувачів, які його переглядають. У цьому випадку ми можемо створити код з javascript та зовнішньо конвертувати його через браузер. Ця функція можлива лише для користувачів Clonable.

Листопад 2023 року

Бразильська португальська

Ми зробили можливим вибір між різними формами мови. Принаймні у випадку з португальською для Бразилії.

Жовтень 2023 року

Плагін для WordPress версія 2

Плагін для Wordpress було розширено. Додано скрипт для інтеграції перемикача мов, тому користувачі можуть встановлювати його ще швидше і простіше без технічних знань. Вбудовано функціонал підкаталогів, тому користувачеві більше не потрібно робити конфігурацію доменних імен, а користуватися Clonable без технічних знань стає ще простіше. Також є посилання на інформаційну панель Clonable.

Грудень 2022

нові переклади url дашборду

Переклад адресних посилань міг би бути кращим. Відвідувач тепер має огляд усіх перекладених адрес, а також може легко редагувати їх вручну.

Червень 2023 року

Нова клонована пошукова система Пошук по сайту

У вашому клоні пошукова система зазвичай шукає мовою оригіналу. Це не є проблемою для клону тією ж мовою, але досить дратує в іншій мові. Ми розробили рішення для цього в Clonable.

Крім того, якщо клієнт використовує пошуковий модуль, який працює на основі стрічки (наприклад, Doofinder, Sooqr тощо), то він без проблем працює з Clonable. Це часто трапляється з інтернет-магазинами.

Травень 2023 року

Коментарі до правил заміни

Ми помітили, що іноді користувачі не знають, для чого потрібні правила заміни. Іноді правило заміни створював інший користувач або служба підтримки Clonable. Добре, якщо ви можете прикріпити до нього якийсь ярлик, який дає зрозуміти, для чого призначене правило.

Квітень 2023 року

Перемикач мови

Багато клієнтів запитують про додавання прапорів / вибір країни. Зараз ми додаємо цю опцію, тому клієнти можуть легко додати перемикач мов на свій сайт і сайт-клони за допомогою скрипта.

Квітень 2023 року

Динамічні стрічки

Клієнти інтернет-магазинів, які використовують наш модуль перекладу XML, зазначили, що хотіли б мати функцію динамічної стрічки, яка щодня або щотижня оновлює XML-стрічку новими перекладами. Відтоді це було реалізовано.

XML-канали оновлюються, якщо це ввімкнено:

 • Користувач може вибрати частоту оновлення XML-каналу (без додаткової плати)
 • Клієнти можуть встановити щомісячний бюджет для XML-каналу
 • Коли бюджет досягнуто, клієнти отримують сповіщення про це
 • Клієнти можуть бачити різні квоти каналів на сторінці використання та виставлення рахунків.
 • Підтримка великих каналів, до 50 МБ включно

Березень 2023 року

попередній перегляд клонів

Клієнти зможуть легко створити власний клон для попереднього перегляду з обмеженою кількістю перекладених символів.

Березень 2023 року

Новий процес реєстрації

Щоб зробити реєстрацію ще простішою для клієнтів, ми значно покращуємо та спрощуємо процес реєстрації. Наприклад, тепер можна буде зареєструвати домен у Clonable, після чого всі налаштування для цього міжнародного домену будуть готові для негайного створення клону. Таким чином, клієнтам більше не доведеться мати справу з процесом зміни DNS, якщо вони цього захочуть.

Лютий 2023 року

Норвезька

Ми додали норвезьку мову як мову, на яку можна перекладати та з якої можна перекладати.

Грудень 2022

Щодня перевіряйте, чи сторінка все ще жива

Якщо клієнти змінюють свої DNS-записи, сайт-клон може піти в офлайн, а вони цього навіть не помітять. Ми хочемо вбудувати сигнал про це.

Листопад 2022

Менша упаковка XS

Для клієнтів з невеликими або досить статичними веб-сайтами ми додали невеликий пакет "зроби сам". За 15 євро ви можете розпочати роботу з Clonable самостійно, без підтримки, і ви можете придбати додаткові символи, коли захочете. Однак, ціна за персонаж набагато вища.

Жовтень 2022 року

Партнерська програма

Ми створюємо партнерську програму, щоб партнери могли залучати клієнтів і отримувати за це привабливу комісію.

Жовтень 2022 року

сторінка-заповнювач при створенні нових клонів

Щоб забезпечити більш професійний вигляд, ми створили сторінку-заповнювач під час створення клону. Вона оновлюється, поки клон не буде готовий.

Жовтень 2022 року

Корейська

Ми додали корейську мову як мову, на яку можна перекладати та з якої можна перекладати. Оскільки це не латиниця і не кирилиця, ми даємо трохи меншу гарантію якості перекладу. Ми дізнаємося більше про це під час тестування.

Липень 2023 року

Новий веб-сайт Clonable

Сам веб-сайт Clonable потребував оновлення. Нова версія швидша, зрозуміліша, а дизайн і зручність використання - на висоті.

Жовтень 2022 року

Українська

Ми додали українську мову як мову, на яку можна перекладати та з якої можна перекладати.

Жовтень 2022 року

Відстеження конверсії

Щоб клієнти могли застосовувати відстеження конверсій, у Clonable було вбудовано функцію, яка дозволяє це зробити....

Вересень 2022 року

лічильник символів (внутрішнє використання)

Щоб перевірити, зі скількох символів складається веб-сайт, ми створили лічильник символів, який з невеликою похибкою може визначити, чи містить веб-сайт 400 000 або, наприклад, 1,5 мільйона символів. Це полегшує вибір підписки для клієнта.

Серпень 2022 року

скільки днів залишилося до настання нового місяця

Відтепер на інформаційній панелі покупця буде показано, коли він або вона знову матиме свій місячний кредит персонажів. Таким чином, користувачеві буде легше вирішити, додавати контент чи ні, або ж купити додаткових персонажів.

Серпень 2022 року

переклади url в XML-каналах

Відтепер адреси в XML-каналах також перекладатимуться.

Липень 2022 року

Турецька та індонезійська

Ми додали турецьку та індонезійську мови як мови, на які ви можете перекладати та з яких ви можете перекладати

Липень 2022 року

значне оновлення редактора

 • Огляд усіх змін, внесених до клону
 • Огляд усіх змін за кожним перекладом
 • Огляд усіх змін в SEO
 • Змінено стиль діалогових вікон, щоб вони виглядали однаково на всіх клонах
 • Відрегулювали стилізацію кнопок у редакторі так, щоб вони якомога менше змінювалися з кожним клоном
 • Винесіть кнопки редактора у спливаюче діалогове вікно для кращого огляду
 • Додано можливість налаштовувати положення кнопок для полегшення редагування

Червень 2022 року

Створення білого простору

Персоналізація укладання та редагування.

Червень 2022 року

Списки слів для зміни текстів

 • Нова вкладка для списків слів на сторінці правил підстановки (заміна тексту).
 • Пошукове поле та пагінація для зручного пошуку слів.
 • Підтвердження видалення слів.
 • Можна замінити одне або кілька слів одночасно.
 • Правила автоматично приймають написання слів з великої літери. Таким чином, для заміни слів, що пишуться з великої та малої літери, потрібно лише одне правило.
 • Правила можна налаштувати так, щоб вони були чутливі до регістру. Автоматичне введення великої літери також буде вимкнено.
 • Правила можуть бути скасовані, коли правило видалено.
 • Коли фрагмент редагується за допомогою редактора, до якого застосовується правило, це правило не скасовується для цього фрагмента.
 • Для нових перекладів правила застосовуються в порядку додавання.
 • Заміна тексту стосується лише перекладених уривків.
 • Заміна тексту застосовується перед звичайними правилами заміни.

Червень 2022 року

Партнери в дашборді

Наші партнери, такі як PostNL, також матимуть місце на нашій інформаційній панелі. Ми маємо намір перерахувати тут всі види інших послуг електронної комерції, які представляють інтерес, щоб клієнти могли швидко і легко покращити свій веб-сайт або інтернет-магазин.

Червень 2022 року

Редактор зображень

Для заміни зображень тепер також можна використовувати редактор.

 • Створює правила заміни зображень, коли зображення замінюється.
 • Виявляє, коли існуюче правило змінюється.
 • Виявляє, коли правило скасовується, а потім видаляє його.
 • Виявляє, коли користувач намагається створити одне й те саме правило двічі, і пропонує скористатися правилами заміни.
 • На деяких сайтах кнопка не працює належним чином. Тоді її (майже) не видно або кнопка, що знаходиться під нею, також виконує її дію, що може призвести до зміни сторінки.

Квітень 2022 року

XML-канали

За допомогою Clonable також можна перекладати XML-канали вашого сайту. Зазвичай XML-канали - це торгові канали. Це дозволяє знаходити ваші продукти, наприклад, у магазинах Google.

Квітень 2022 року

Плагін Magento

Magento загалом бездоганно працює з Clonable без будь-яких спеціальних модифікацій.

Лютий 2022 року

Плагін для WordPress

Для WordPress ви можете легко додати мовні теги, встановивши і налаштувавши наш плагін за допомогою наступних даних. Якщо вам потрібно додати або видалити мовні теги (наприклад, тому що вони вже є на вашому сайті в інший спосіб), ви можете просто відредагувати дані JSON.

Лютий 2022 року

Купує "додаткові пакети символів перекладу

Щоб у клієнтів не закінчувалася кількість знаків перекладу при менших підписках, ми хочемо запровадити "пакети перекладів". Наприклад, ви можете придбати 100 000, 1 000 000 або 5 000 000 символів.

Січень 2022 року

MyWebstore

Починаючи з 07-01-2022, MijnWebwinkel краще підтримується, тому раніше неперекладені елементи, такі як фільтри та текст на касі, тепер також перекладаються належним чином.

Листопад 2021

Живий редактор

Редактор за принципом "що бачиш, те й отримаєш" для зміни перекладів та елементів вашого клону. Таким чином, ви можете вносити правки, просто натиснувши на те, що ви хочете змінити на сторінці. Це також полегшує роботу коректора, який вносить правки під час прокрутки сайту.

Серпень 2021 року

Автоматичний переклад URL-адрес

Раніше url-адреси доводилося перекладати через завантаження. Тепер це більше не потрібно. Для клонів на інших мовах адреси перекладаються автоматично. Також є можливість кастомізувати адреси.

Серпень 2021 року

Перекласти XML

З'явилася можливість перекладу XML. Це, наприклад, дуже корисно для відстеження товарних стрічок і для створення спеціальних пошукових систем.

Кінець липня 2021 року

Від Угорщини до Японії

Власний клонований сайт, клонований багатьма мовами/країнами... практикуйте те, що проповідуєте!

Кінець липня 2021 року

JSON

Донедавна переклад JSON був неможливий. Зараз ми досягли того моменту, коли це стало можливим. Наразі ця функція знаходиться в бета-версії, оскільки ми ще не знаємо, чи виникнуть якісь проблеми.

З липня 2021 року

Перекладіть URL-адреси за допомогою функції завантаження

За допомогою скрепера ми можемо знайти, перекласти і завантажити всі URL-адреси на вашому сайті. Пізніше в цьому році буде реалізована функція автоматичного перекладу всіх URL-адрес, так що навіть при додаванні нової сторінки URL-адреса буде автоматично перекладена.

Червень 2021

5 хвилин

і функція була створена таким чином, щоб будь-який співробітник Clonable міг створити іноземний веб-сайт в якості демо-версії протягом 5 хвилин. Ця функція дозволила багатьом людям швидше переконатися в корисності Clonable.

Січень - червень 2021

База знань та веб-сайт

У перші місяці 2021 року ми наполегливо працювали над запуском сайту. Зі створенням великої бази знань для наших клієнтів, інформативних відео, пояснень тощо.

Серпень 2020 року

Клонований

Народжується назва Clonable...

Грудень 2019

Приладова панель

Першу версію дашборду викладено в мережу, щоб клієнти могли почати з нею працювати.

Бажані функції

Імпорт метатитулів

Ми хочемо зробити SEO в Clonable ще простішим. Наприклад, за допомогою імпорту метазаголовків.

Транскордонне дослідження ключових слів для SEO

Clonable хоче, щоб іноземні веб-сайти були максимально успішними. Тому ми також хочемо почати пропонувати SEO-аналіз ключових слів у поєднанні із зовнішніми партнерами. Щоб старт за кордоном був максимально плавним і розумним.

Сповіщення про заміни, які більше не активні

Іноді є правила, які більше не є активними, тому що веб-сайт змінився. Хотілося б переконатися, що в інформаційній панелі є сигнал про те, що деякі правила стали непотрібними

Внесення змін до редактора також можливе в мобільному редакторі

Зараз редактор доступний лише для перегляду на робочому столі.

Платформа для коректора

Ми хочемо створити платформу для коректорів, де коректори зможуть створювати свої профілі, а клієнти Clonable зможуть наймати їх на всі види робіт.

SPA та PWA перекладають

Ми хотіли б також мати можливість перекладати ці технології.

Можливість скасувати видалені дії

При створенні та зміні правил підстановки, зміни не завжди приносять бажаний результат. Тоді було б добре, якби клієнт міг відновити старі правила.

Юридичні функції

Clonable хотіла б полегшити клієнтам підготовку юридично необхідних документів, таких як загальні положення та умови тощо, для різних країн.