Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Запустити клонування?

Відповідаємо на ваші запитання.

Зображення знаку питання

Генерал

Що таке Clonable?

Clonable - це інструмент для копіювання, можливого перекладу та підтримки веб-сайту. Як це звучить? За допомогою інструменту Clonable ви можете, наприклад, дуже легко клонувати голландський веб-сайт (.nl) на бельгійський (.be). А також перекласти свій німецький інтернет-магазин, наприклад, данською мовою і розмістити його в домені .dk. Веб-сайт залишається точно таким же, без ризику плагіату з точки зору пошукових систем. Навіть якщо ви не додасте переклад у нашій системі. Ви самі обираєте, які елементи клонованого сайту ви хочете змінити. Наприклад, ви можете замінити логотип та/або голландські ключові слова на фламандські. Або змінити певний німецький переклад, тому що ви віддаєте перевагу певному жаргону на вашому німецькому веб-сайті. Більше переваг інструменту Clonable можна знайти нижче.

У чому перевага клонування сайту?

Клонування веб-сайту в інший регіон має три основні переваги:

 1. Економія коштів. Зазвичай копіювання та переклад сайту або інтернет-магазину коштує величезних грошей. З Clonable це лише невелика частина цієї суми.
 2. Економія часу. Зазвичай на переклад досить великого веб-сайту, не кажучи вже про дуже великий інтернет-магазин з десятками тисяч товарів, йдуть місяці. З Clonable ви можете запустити сайт за тиждень.
 3. Настільки ж добре, як і те, що не потребує обслуговування. Немає клопоту з відстеженням іноземного контенту, новий контент автоматично клонується і перекладається. Вам не потрібен додатковий хостинг, і вам потрібно підтримувати лише одну інформаційну панель/бекенд для двох або більше сайтів (корисно для управління запасами, наприклад).

Крім того, кілька інших переваг...

 1. SEO-оптимізація. Завдяки Clonable вас просто знайдуть з вашим продуктом або послугою в більшій кількості країн або серед людей, які не є носіями мови у вашій країні. Більше того, завдяки економії часу та коштів, у вас залишається більше часу та грошей для роботи над цим.
 2. Оптимізація конверсії | Ваш іноземний клієнт почувається як вдома у власному персоналізованому середовищі.
 3. Економія в Adwords | Ви можете розміщувати рекламу на унікальному сайті власною мовою, що покращує показник якості, а отже, може забезпечити економію коштів.
 4. Якість. Хоча перекладачі-люди, очевидно, надають навіть кращі переклади в багатьох випадках, Clonable набагато кращий за Google Translate з точки зору якості. Економія коштів і часу також означає, що перекладач може швидко довести сайт до майже ідеального для відвідувачів рівня, переглянувши найважливіші сторінки, меню тощо та адаптувавши їх там, де це необхідно.
Які мови підтримує Clonable?

Можливості локалізації за допомогою Clonable дуже широкі. Ви можете клонувати практично будь-який домен.

Наразі доступні наступні мови:

 • Болгарська
 • Китайська!
 • Данська
 • Німецька
 • Англійська мова
 • естонська
 • Фінська
 • Французька
 • Грецька
 • угорська
 • Індонезійська
 • Італійська
 • Японці!
 • Корейська.
 • латвійська
 • Литовська
 • Голландська
 • Норвезька
 • Українська
 • Польська
 • Португальська
 • Румунська
 • Російська мова
 • Словенська
 • Словацька
 • Іспанська
 • Чеська
 • Турецька
 • Шведська
 • Арабська

Хочете клонувати свій сайт без перекладу? Це теж можливо. Ви можете клонувати практично будь-яку мову, якщо це схожа мова або діалект. Прикладами поширених клонів є

 • Нідерландська (.nl) → фламандська (.be)
 • Німеччина (.de) → Австрія (.at)
 • Франція (.fr) → франкомовна Бельгія (.be), Канада (.ca) або Кот-д'Івуар (.ci)
 • Іспанія (.es) → Аргентина (.ar), Мексика (.mx) або Колумбія (.co)
 • Міжнародний (.com) → Англія (.co.uk), Австралія (.au), Індія (.in) або США (.us)

Звичайно, Clonable також працює і навпаки для вищезгаданих варіантів. Хочете дізнатися про інші варіанти клонування? Не соромтеся звертатися до нас, щоб запитати про можливості. Для нас немає занадто божевільних викликів!

* Для виділених мов якість перекладу ще не така висока, як для інших.

Чи клонування сайту - це те саме, що його переклад?

Ні, клонування або переклад сайту - це не те саме! Клонування веб-сайту не означає, що він буде автоматично перекладений. Однак більшість клієнтів хочуть цього і обирають клон з перекладом. Клонований веб-сайт без перекладу також можливий і має багато переваг. Він слугує для охоплення певної території з тією ж мовою і гарантує, що ваш сайт буде вище ранжуватися в результатах пошуку в цьому регіоні. При цьому є можливість адаптувати певні ключові слова відповідно до цільової аудиторії (локалізація).

У чому різниця порівняно з використанням Google Translate?

Clonable має більше переваг, ніж просто переклад веб-сайту за допомогою Google Translate.

 1. Великою перевагою є те, що ви отримуєте додатковий домен через Clonable, який індексується пошуковими системами. Наприклад, з доменом .de вас можуть знайти в Німеччині. Google Translate не індексується Google, тому ви не отримаєте додаткових клієнтів.
 2. Перекладач Google Translate перекладає всю сторінку, але внесення змін неможливе. За допомогою Clonable можна вносити зміни після перекладу, як в тексті, так і, наприклад, в зображеннях, логотипах або налаштуваннях налаштувань. Перегляньте нашу базу знань , щоб дізнатися більше про всі можливості.
 3. Переклади Google Translate насправді не завжди хороші. Наші переклади в рази кращі. Тим паче, що їх також може перевірити та виправити коректор. Ви можете найняти його через нас або знайти самостійно.
 4. Кнопка перекладу Google на вашому сайті виглядає досить непрофесійно.
 5. За допомогою клонованого веб-сайту за допомогою Clonable ви можете розміщувати рекламу або застосовувати маркетингові стратегії на цьому веб-сайті (а отже, і на цьому іноземному домені), чого не можна зробити за допомогою Google Translate.
У мене є інтернет-магазин, це теж працює?

Так, дійсно! Вже є кілька клієнтів, які скористалися інструментом Clonable для клонування свого веб-магазину. Це працює так само і так само добре, як і для блогу або інформаційної сторінки. Існують навіть спеціальні заміни для інтернет-магазинів, які допомагають підвищити конверсію. Не соромтеся запитувати про це.

Чи потрібні мені технічні знання, щоб клонувати сайт за допомогою Clonable?

Ні, Для роботи з Clonable вам не потрібні спеціальні знання. Наша система просто спроектована і легка у використанні. Якщо ви не знаєте, що робити, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою. За бажанням, ви також можете обрати налаштування інструменту за допомогою Clonable.

Чи можна клонувати будь-який сайт?

Так, в принципі, будь-який сайт можна клонувати! У випадку з клоном з перекладом є лише обмежена кількість винятків, коли неможливо перекласти все належним чином. Завантаження динамічного контенту все ще не завжди можливе. Найчастіше це трапляється з системами інтернет-магазинів, такими як Shopify і Wix.

Чи можу я також налаштувати свій клон за допомогою Clonable?

Налаштувати клон Clonable самостійно дуже просто. Ви все одно хочете, щоб ми налаштували його для вас? Ви можете це зробити! Ми можемо оптимізувати ваш клон швидко та ефективно. Хочете отримати більше інформації про вартість? Тоді, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Чи можу я зв'язати з іншим акаунтом, наприклад, Google Analytics, Doofinder, Google Search Console або іншими пошуковими системами?

Так, ви можете легко це налаштувати. Однак для інтернет-магазинів це не завжди рекомендується, оскільки транзакції відбуваються на оригінальному акаунті.

У чому різниця між перенаправленням сайту на мій поточний сайт і клонуванням сайту?

Прив'язка сторінки - це не те саме, що клонування за допомогою Clonable. Коли ви клонуєте сторінку, ви можете налаштувати її відповідно до зовнішнього вигляду і ключових слів країни або регіону. Це покращить пошук вашого сайту в пошукових системах і допоможе клієнтам почуватися на вашому сайті як вдома.

Яка якість перекладу?

Для мов з латинським алфавітом якість перекладу в будь-якому випадку становить 95-97%. Для мов з кирилицею - щонайменше 93%. Для інших мов, таких як японська та китайська, ми не змогли визначити якість перекладу. За нашими оцінками, вона становить щонайменше 90%. Ми завжди рекомендуємо ретельно перевіряти деякі речі:

 • Назви меню: через обмежену кількість слів деякі слова можуть бути замінені неправильним синонімом.
 • Домашня сторінка та інші дуже важливі сторінки.
 • Загальні положення та умови та інші юридичні документи.

Якість легко підвищити до 98-99% за допомогою нашого інструменту Clonable, простого редактора та правил заміни. Коректор зможе дуже швидко покращити сайт. Загалом, навіть з коректором ви витратите значно менше грошей, ніж якби все перекладали і вводили вручну.

Дізнайтеся більше про якість перекладу: https://www.ua.clonable.net/kwaliteit-vertalingen-clonable-ai-vertaalmachine/.

Як запустити Clonable?

Ви можете запустити Clonable одразу після створення облікового запису. Ви можете тут. негайно створіть свій обліковий запис. Після створення облікового запису ви одразу отримаєте доступ до інформаційної панелі Clonable. На панелі інструментів ви можете негайно розпочати створення клону.

Чи можу я дійсно спробувати Clonable безкоштовно?

Так, ви можете створити клон вашого сайту абсолютно безкоштовно і без жодних зобов'язань і спробувати Clonable протягом 14 днів. Протягом пробного періоду буде перекладено лише обмежену кількість сторінок.

Чи можу я використовувати Clonable для мого веб-магазину?

Так, ви також можете використовувати Clonable для вашого веб-магазину. Magento, Shopware, Woocommerce, Logic4, а також багато інших систем працюють чудово. Однак майте на увазі, що CMS-системи, такі як Lightspeed і Shopify, можуть мати більш обмежений функціонал при використанні Clonable, наприклад, коди капчі, певні плагіни, деякі фільтри тощо.

Чи буде мій перекладений сайт індексуватися пошуковими системами?

Ваш перекладений веб-сайт не буде індексуватися, доки ви не вирішите вимкнути "Без індексації". Важливо, щоб ви виконали всі необхідні кроки на панелі керування Clonable, перш ніж вимкнути "No-index". Тільки після того, як ви виконаєте ці кроки і вимкнете індексацію, ваш сайт буде проіндексовано.

Приєднання облікових записів

Як прив'язати свій обліковий запис Google Analytics?

Інструкції щодо прив'язки вашого облікового запису Google Analytics будуть наведені нижче. Для інтернет-магазинів корисно знати, що через вимірювання конверсій ми вважаємо за краще проводити вимірювання в тому ж обліковому записі аналітики, що й оригінальний веб-магазин.

Як прив'язати Пошукову консоль Google до мого клонованого сайту?

Ви можете додати клонований сайт до Пошукової консолі Google так само, як і звичайний сайт.
Додати поперти → введіть ім'я домену або URL-адресу

Клонований бек-енд

Як працювати в бек-енді клонованого сайту?

Клонований сайт не має власної внутрішньої частини, оскільки він є живою копією лише інтерфейсу. Будь-які зміни у внутрішній частині оригінального сайту автоматично відображатимуться на перекладеному клоні. Коли ви тільки на клонованому сайті Якщо ви хочете внести зміни, наприклад, додати ключові слова або змінити логотип, ви можете налаштувати їх у меню Clonable.

Що я можу змінити в бекенді?

За допомогою Clonable майже все на вашому сайті можна легко налаштувати. Щоб локалізувати свій сайт, ви можете легко налаштувати такі речі:

 • (Пошук) слів
 • Зображення
 • Показувати чи не показувати тексти
 • Логотипи
 • Основні переваги
 • Налаштування:
  • Способи оплати
  • Країна доставки
 • URL-адреси
 • XML-канали
 • і т.д.

Запит на клонування

Скільки часу знадобиться, щоб мій клон був готовий?

Протягом 10 хвилин клон вже створений і готовий до використання. Однак часто через зміни DNS сайт стає доступним у будь-якій точці світу довше, ніж раніше. На жаль, ми, як Clonable, також не можемо вплинути на час, необхідний вашій ІТ-компанії для правильного налаштування мовних тегів. Однак ви вже можете почати впроваджувати перші зміни. Ми даємо на це два тижні.

Яка вартість клонованого веб-сайту?

Актуальний огляд наших цін можна знайти на сторінці "Ціни" на сайті Clonable. Щоб отримати пропозицію для індивідуального веб-сайту або магазину, будь ласка, зв'яжіться з нами .

Яка інформація потрібна для запиту клону?

Clonable працює з більшістю веб-сайтів і багатьма інтернет-магазинами. Щоб перевірити, чи підходить ваш веб-сайт або магазин для клонування, ви можете легко створити демо-версію за допомогою панелі інструментів Clonable. Ви переконалися в потужності Clonable? Тоді оберіть пакет, який вам найбільше підходить, і введіть свої платіжні реквізити. Це все, що нам потрібно!

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.