Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Про нас

Клонований - Легко копіюйте, перекладайте та підтримуйте веб-сайти за 5 хвилин

Шукаєте прес-релізи про Clonable? Перегляньте наш огляд тут.
банер про нас

Клоноване праве зображення

Початок

У Clonable ми віримо в розумні та економічно ефективні маркетингові рішення. Як партнер Hockeygear.eu, одного з найбільших в Європі інтернет-магазинів хокейного спорядження, агентство онлайн-маркетингу Wecommerce з 2011 року шукало способи захопити частку ринку без мега-бюджетів наших конкурентів в індустрії хокею на траві. Нам потрібно було мислити стратегічно і застосовувати розумні трюки, щоб вийти на ринок з меншими витратами і отримати прибуток.

Проблема

У 2017 році, коли цінові війни почастішали, ми зіткнулися з проблемою забезпечення виживання Hockeygear на ринку. Збереження низьких цін катастрофічно вплинуло б на прибутки. Тому ми шукали альтернативні рішення, зокрема вихід на міжнародні ринки без надмірних рекламних бюджетів. Ми зосередилися на тому, щоб отримати вищі позиції в Google. Однак, оскільки хокей на траві не скрізь є популярним видом спорту, ми повинні були підійти до цього дуже економно. Зрештою, французький інтернет-магазин з потенціалом продажів у кілька десятків тисяч євро протягом кількох років має обмежений час і ресурси на розробку та підтримку веб-сайту.

Клоноване ліве зображення
Клоноване праве зображення

Ідея

Однак незабаром стало очевидно, що створення, підтримка та хостинг окремих інтернет-магазинів для кожного нового ринку є надто дорогим задоволенням, особливо для невеликих ринків, таких як Фландрія. Витрати швидко зросли до десяти тисяч євро на рік, що є значною інвестицією, особливо в часи цінових війн з низькою маржею. У 2019 році ми працювали з нашим талановитим програмістом Басом ван ден Бумом, який працює неповний робочий день, щоб знайти рішення цієї проблеми. Ми поєднали його знання з програмування з нашим досвідом в онлайн-маркетингу, і так народилася ідея Clonable.

Вступ

Під час мозкового штурму в 2021 році виникла ідея додати до Clonable функції перекладу. Наші клієнти часто запитували, чи можна перекласти вміст їхніх інтернет-магазинів, щоб збільшити охоплення аудиторії. Це звучало занадто добре, щоб бути правдою, але ми додали цю функцію в рекордно короткі терміни. Функція перекладу привернула багато уваги і призвела до значного зростання Clonable. На виставці Webwinkel Vakdagen в Утрехті ми представили Clonable з функцією перекладу, і після двох успішних виставкових днів ми помітили величезний інтерес і попит з боку публіки. Більше того, ми розробили функцію, яка дозволила нам підготувати демо-сайт з перекладом для будь-якого веб-сайту протягом 5 хвилин.

Клоноване ліве зображення
Клоноване праве зображення

Мета

У Clonable ми прагнемо надати вам можливості розумного маркетингу та ефективного управління сайтом. Наш інструмент дозволяє легко копіювати, перекладати та підтримувати веб-сайти, заощаджуючи власникам бізнесу цінний час і гроші. Незалежно від того, чи хочете ви розширити свій ринок за кордон, чи просто швидко оновити свій веб-сайт, Clonable надасть вам необхідне рішення. Ми прагнемо допомагати бізнесу досягати своїх цілей і продовжуємо впроваджувати інновації, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

Наші клони

Бас

Бас

Співзасновник - операційний директор

Нільс

Нільс

Співзасновник - генеральний директор

Бас

Бас

Співзасновник - технічний директор

Елейн.

Елейн.

Менеджер по роботі з клієнтами

Максе.

Максе.

Розробник

Теун.

Теун.

Операційний та партнерський менеджер

Fons

Fons

Менеджер по роботі з клієнтами

Ярно.

Ярно.

Адміністрація

Нільс

Нільс

Веб-розробник

Хьюго.

Хьюго.

Молодший розробник

Sjoerd

Sjoerd

Діджитал-маркетолог

Нік

Нік

Менеджер по роботі з клієнтами

Нільс

Нільс

Веб-розробник