Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Клонування сайту WordPress за 5 хвилин

Хочете клонувати свій сайт на WordPress? Ви не єдиний, хто це робить. Процес дублювання існуючої інсталяції WordPress має кілька причин, і є кілька методів та інструментів, які ви можете використовувати для клонування. Існує багато причин, чому ви можете захотіти клонувати свій сайт WordPress. Можливо, ви створюєте другий сайт і хочете використовувати перший сайт як базовий шаблон, щоб заощадити час. Або вам потрібна точна копія для резервного копіювання або з точки зору розробки - не тільки для типового тестового середовища. У цій статті ми обговоримо необхідність клонування, розглянемо поширені методи і розповімо, чому Clonable є найкращим варіантом, зосередившись на зручному плагіні і функціях, які він пропонує.

Навіщо клонувати WordPress?

 1. При розробці нових функцій, тем або плагінів дуже важливо протестувати зміни в ізольованому середовищі. Клонування сайту WordPress дозволяє безпечно тестувати зміни, не впливаючи на роботу сайту.
 2. Клонування вашого сайту WordPress також слугує надійним методом резервного копіювання. У разі несподіваної проблеми або втрати даних, ви можете швидко відновитися, відновивши клоновану версію.
 3. Для компаній, які працюють над кількома проектами або хочуть перенести свої веб-сайти на інший хостинг, клонування - це зручний спосіб легко перенести весь сайт.
 4. Для власників, які прагнуть до глобальної присутності з декількома доменами, клонування WordPress є ефективним рішенням. Клонуючи сайт, власники можуть легко створити ідентичні сайти для різних країн і ринків. Це особливо цінно для компаній, які працюють на міжнародному рівні і хочуть адаптувати свою онлайн-присутність до різних мовних і культурних потреб. Clonable робить цей процес легким, дозволяючи компаніям запускати багатомовні та мультинаціональні веб-сайти швидко та економічно ефективно.

Поширені методи клонування:

 • Клонування вручну вимагає копіювання файлів, баз даних і конфігурацій. Цей процес може зайняти багато часу і призвести до помилок, особливо для початківців.
 • Для автоматизації клонування доступно кілька плагінів. Деякі безкоштовні плагіни пропонують базовий функціонал, інші - платні з додатковими можливостями.

Клонований: найкращий варіант для багатомовної та багатонаціональної експансії

Clonable виділяється серед інших як чудовий вибір для клонування сайтів на WordPress завдяки багатомовності та багатонаціональному розширенню. Він пропонує неперевершене поєднання функціональності, зручності та швидкості. Clonable - це революційне рішення для власників сайтів на WordPress. За допомогою Clonable ви можете легко створювати "клони" своїх веб-сайтів на WordPress, щоб вони завжди були синхронізовані з оригінальною версією. Всі зміни на оригінальному сайті негайно відображаються на клоні, що значно зменшує витрати на обслуговування. За допомогою Clonable ви можете створити клон сайту всього за 5 хвилин, що значно скорочує час виходу на ринок.

 • Повністю автоматизований: Clonable повністю позбавляє вас від процесу перекладу. Нові сторінки перекладаються миттєво.
 • Надшвидко: За допомогою Clonable ви можете створити першу міжнародну версію вашого сайту всього за 5 хвилин.
 • Просте налаштування: За допомогою Clonable ви можете легко налаштувати свій перекладений веб-сайт, щоб зробити його ще кращим.
 • Покращення SEO: Наш плагін легко додає мовні теги до заголовка всіх ваших сторінок, забезпечуючи покращення пошукової оптимізації між клонами та оригінальним сайтом. Це стосується як перекладених, так і неперекладених клонів і підтримує клони з підпапок.
 • Легка інтеграція підкаталогів: Clonable дозволяє вам легко додати клон до підпапки вашого веб-сайту, усуваючи необхідність складних технічних налаштувань у WordPress.
 • Зручний перемикач мов: Clonable також надає інтуїтивно зрозумілий перемикач мов, який дозволяє користувачам легко перемикатися між різними мовами, доступними на вашому веб-сайті.
 • Підтримка WooCommerce: Для полегшення відстеження конверсії різними мовами Clonable надає підтримку WooCommerce. Крім того, незабаром з'явиться можливість виключати товари в іноземних магазинах, налаштовувати ціни для кожного магазину тощо.

Висновок:

Клонування WordPress є важливою практикою для розробників та бізнесу, і вибір правильного інструменту є дуже важливим. Clonable, з його зручним плагіном і розширеними функціями, є ідеальним вибором для безперешкодного та ефективного клонування. Коротше кажучи, спростіть процес клонування WordPress за допомогою Clonable і відкрийте для себе світ розробки та управління веб-сайтами без зайвих зусиль.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: