Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Переклад сайту WooCommerce: Ваш магазин іншою мовою за 5 хвилин?

Переклад інтернет-магазину WooCommerce: Ваш магазин іншою мовою за 5 хвилин?

Як одне з найпоширеніших рішень для електронної комерції, WooCommerce пропонує не лише неперевершену функціональність, але й дружній інтерфейс. Завдяки можливості налаштовувати продукти, категорії та весь процес покупки, WooCommerce є ідеальним вибором як для початківців, так і для досвідчених власників інтернет-магазинів. Одним з найпривабливіших аспектів WooCommerce є його легка інтеграція з вашим існуючим веб-сайтом WordPress. За допомогою декількох кліків ви можете додати потужний функціонал електронної комерції, включаючи управління продуктами, обробку транзакцій і відстеження рівня запасів. Крім того, WooCommerce пропонує ряд розширень і плагінів, які дозволяють розширювати і налаштовувати функціональність вашого магазину відповідно до конкретних потреб.

Переклад WooCommerce кількома мовами:

Одним з найважливіших кроків у розвитку вашого онлайн-бізнесу є переклад вашого інтернет-магазину, щоб охопити ширшу аудиторію. Можливість запропонувати свій інтернет-магазин WooCommerce кількома мовами відкриває двері на міжнародні ринки та розширює ваше глобальне охоплення. Але як вирішити цю проблему, не перетворюючи її на трудомісткий і складний процес?

Варіанти перекладу вашого інтернет-магазину WooCommerce:

Існує кілька підходів до перекладу інтернет-магазину WooCommerce, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Давайте розглянемо п'ять найпоширеніших методів:

1. Використання плагінів для перекладу:

Популярним і доступним методом є використання плагінів для перекладу. Ці інструменти дозволяють швидко та ефективно додавати переклади на сторінки товарів, категорій та інших важливих частин вашого інтернет-магазину. Серед відомих плагінів для WooCommerce - MultilingualPress, WPML, Polylang, TranslatePress і Loco Translate.

Переваги плагінів для перекладу:

 • Економія часу: Після встановлення ви можете одразу почати перекладати.
 • Доступні за ціною: Порівняно з іншими методами, плагіни для перекладу часто є економічно вигідними.
 • Іноді зручні для користувача: ви працюєте у знайомому середовищі.

Недоліки плагінів для перекладу:

 • Крива навчання: Може знадобитися деякий час, щоб повністю ознайомитися з функціоналом. Конфігурація часто дуже складна.
 • Вплив на базу даних: Деякі плагіни можуть впливати на продуктивність бази даних вашого магазину.
 • Швидкість роботи сайту: у багатьох випадках плагіни негативно впливають на швидкість роботи сайту, особливо якщо у вашому магазині багато товарів.
 • Не пристосовані до користувачів WooCommerce: часто плагіни в основному орієнтовані на користувачів WordPress, а не на конкретні потреби власників магазинів WooCommerce.

2. Використання багатосайтового середовища:

Більш просунутий підхід полягає у створенні багатосайтового середовища. Це дозволяє створювати окремі веб-магазини для кожної мови, пропонуючи більше можливостей контролю та налаштування.

Переваги багатосайтового середовища:

 • Оптимальна продуктивність: Кожен цех працює окремо, покращуючи загальну продуктивність.
 • Роздільне керування: Кожен мовний варіант можна налаштувати та керувати окремо.

Недоліки багатосайтового середовища:

 • Інтенсивне використання часу: Додавання сторінок для кожної мови займає певний час.
 • Обслуговування: Управління окремими інтернет-магазинами є надзвичайно трудомістким.

3. Перекладати без плагіна:

Деякі власники веб-сайтів вважають за краще перекладати свій інтернет-магазин WooCommerce без використання плагінів для перекладу. Замість цього часто використовується метод ручного перекладу за допомогою FTP-файлів і програм-перекладачів, таких як Poedit. Хоча цей метод має певні переваги, він також має суттєві недоліки.

Переваги перекладу без плагіна:

 • Безпосередній контроль: Перекладаючи вручну, ви зберігаєте прямий контроль над кожним перекладеним реченням і словосполученням.
 • Відсутність залежності від плагінів: Деякі користувачі уникають використання плагінів, щоб зменшити потенційні ускладнення.

Недоліки перекладу без плагіна:

 • Забирає багато часу: Ручний переклад через FTP і Poedit може зайняти значно більше часу, особливо для великих інтернет-магазинів.
 • Проблеми з ефективністю: Процес є менш ефективним і масштабованим, що робить його менш придатним для компаній зі швидкозростаючими міжнародними потребами.
 • Вартісний аспект: Витрати на ручний переклад можуть бути значними, особливо якщо ви регулярно додаєте новий контент.

4. У співпраці з бюро перекладів:

Інший варіант - співпраця зі спеціалізованим бюро перекладів або з перекладачем-носієм мови, який є фрілансером. Хоча це може здатися професійним і безпроблемним підходом, він також має свої переваги та недоліки.

Переваги співпраці з бюро перекладів:

 • Професійна якість: Бюро перекладів пропонують високоякісні переклади, часто виконані носіями мови. (Хоча вони також часто використовують системи штучного інтелекту).

Недоліки роботи з бюро перекладів:

 • Вартість: Професійні перекладацькі послуги пов'язані з високими витратами, що може бути проблемою, особливо для невеликих компаній з обмеженим бюджетом.
 • Залежність: Ви залежите від швидкості та доступності бюро перекладів, що може негативно вплинути на темпи вашого процесу інтернаціоналізації.
 • Менше прямого контролю: Незважаючи на професіоналізм, процес перекладу може бути менш гнучким і вимагати певного часу для внесення змін.
 • Не всі процеси: Бюро перекладів вирішують за вас лише питання перекладу. Всі інші процеси, такі як розміщення перекладу на веб-сайті, вам все одно доведеться виконувати самостійно. Це робить процес складним.

Хоча ці методи можуть підходити для певних сценаріїв, вони не є ідеальним вибором для компаній, які прагнуть до ефективності, контролю витрат і швидкої адаптації до мінливих міжнародних ринків. У наступному розділі ми детальніше розглянемо, як Clonable вирішує ці проблеми і чому він є найкращим рішенням для багатомовних інтернет-магазинів WooCommerce.

5. Клонований: Ідеальне рішення для багатомовних інтернет-магазинів WooCommerce:

Серед безлічі варіантів перекладу Clonable виділяється як найкраще рішення для перекладу інтернет-магазинів WooCommerce. Нещодавнє додавання нових функцій робить Clonable незамінним інструментом для тих, хто серйозно ставиться до міжнародної експансії.

Ключові особливості Clonable:

 1. Покращення SEO: Clonable легко додає мовні теги до заголовка всіх ваших сторінок, забезпечуючи покращення SEO-показників між клонами та оригінальним сайтом.
 2. Легка інтеграція в підпапки: Clonable дозволяє без особливих зусиль включити клон у підпапку вашого сайту, усуваючи необхідність складних технічних налаштувань у WordPress.
 3. Зручний перемикач мов: Інтуїтивно зрозумілий перемикач мов дозволяє користувачам легко перемикатися між різними мовами.
 4. Підтримка WooCommerce: Clonable надає повну підтримку WooCommerce, що дозволяє легко відстежувати конверсії різними мовами.

Майбутні функції Clonable:

 1. Виключити товари: Вирішіть, які товари ви хочете показувати або не показувати у своїх закордонних магазинах для максимальної гнучкості.
 2. Виключити сторінки: Визначте, які сторінки ви хочете показувати або не показувати у своїх закордонних магазинах для максимальної гнучкості.
 3. Диференціація цін за клонами: Коригуйте ціни на основі цільової країни для персоналізованих цінових стратегій.
 4. Перемикач валют: Запропонуйте клієнтам можливість платити в їхній місцевій валюті.

Завдяки цим інноваційним функціям Clonable встановлює новий стандарт у перекладі інтернет-магазинів WooCommerce.

відсутній alt-текст block-media

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: