Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Навіщо розширювати свій веб-сайт або інтернет-магазин за кордоном?

Ви вагаєтесь, чи варто розширювати свій сайт за кордоном? У цій статті ви дізнаєтесь про багато переваг, які може запропонувати розширення. На постійно зростаючому міжнародному ринку електронної комерції існує безліч можливостей для голландських інтернет-магазинів, оскільки європейці купують все більше і більше транскордонний.

Перш ніж зробити вибір, важливо зрозуміти купівельну поведінку іноземного клієнта. PostNL щороку бере участь в опитуванні покупців транскордонної електронної комерції, що проводиться Міжнародним поштовим союзом (МПС). Звідси випливають цікаві цифри про європейського онлайн-покупця. 13% відвідувачів голландських інтернет-магазинів приїжджають з-за кордону. Очікується, що це зростання продовжиться: через 10 років закони і правила будуть набагато більш гармонізованими і орієнтованими на транскордонний бізнес, що зробить замовлення чогось за кордоном ще простішим і швидшим. Тому, безумовно, варто зробити крок, щоб продавати за кордоном за допомогою свого інтернет-магазину. Звичайно, це можна зробити, найнявши перекладача, переклавши весь ваш контент, розмістивши його на новоствореному сайті та перекладаючи його щоразу, коли додається новий контент. Clonable пропонує дешевший і швидший спосіб!

Переваги Clonable

Клонуючи сайт за допомогою Clonable, ви швидко вийдете на міжнародний ринок. Замість того, щоб наймати перекладача, перекладати весь ваш контент і створювати новий сайт, Clonable надасть вам новий, перекладений сайт за лічені хвилини. У чому важливість перекладу сайту за допомогою Clonable?

  • Споживачі воліють зберігати інформацію рідною мовою
  • Ви можете надати клієнтам з будь-якої країни чудовий персоналізований клієнтський досвід
  • Ви матимете можливість продавати свою продукцію на більш широкому міжнародному ринку
  • Вас легше знайти в пошукових системах(SEO)
  • Більш ефективні кампанії та реклама за кордоном

Простого клонування сайту вам не вистачить. Є важливі речі, які потрібно враховувати. Лише в ЄС 27 країн: кожна зі своїми правилами та уподобаннями. Тому важливо ознайомитися з країною, до якої ви хочете потрапити. Яким способам оплати надається перевага? Що є кращим з точки зору доставки? Читайте ТУТ про різні країни та на що слід звернути увагу.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: