Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Чому американські компанії та організації повинні перекладати свої веб-сайти іспанською мовою?

У Сполучених Штатах проживає значна кількість іспаномовних людей. За даними Бюро перепису населення США, станом на 2019 рік налічується понад 60 мільйонів людей, які розмовляють іспанською як основною мовою вдома. Це робить іспанську другою найпоширенішою мовою в країні, поступаючись лише англійській. Чому ж американські організації повинні перекладати свої веб-сайти іспанською?

Чому іспанська?

Зважаючи на велику кількість іспаномовних людей, організаціям у США має сенс перекласти свої веб-сайти іспанською мовою. Таким чином вони зможуть охопити ширшу аудиторію і потенційно залучити більше клієнтів. На сучасному глобалізованому та висококонкурентному ринку для бізнесу важливо мати можливість зв'язатися з якомога більшою кількістю потенційних клієнтів. Пропонуючи іспаномовну версію свого веб-сайту, компанії можуть показати, що вони є інклюзивними та гостинними до іспаномовних людей.

Клієнтський досвід

Окрім збільшення потенційної клієнтської бази, переклад веб-сайту іспанською мовою може також покращити взаємодію з клієнтами, яким зручніше користуватися іспанською мовою. Для багатьох людей навігація на іншомовному веб-сайті може бути складною. Пропонуючи іспаномовну версію веб-сайту, організації можуть полегшити іспаномовним особам доступ до інформації, яку вони шукають, та її розуміння. Це може призвести до підвищення рівня задоволеності та лояльності клієнтів.

Різноманіття: в дії

Ще одна причина, чому організаціям у Сполучених Штатах варто перекласти свої веб-сайти іспанською мовою, полягає в тому, що це може допомогти покращити загальне різноманіття та інклюзивність організації. У сучасному світі компаніям важливо бути обізнаними про потреби різноманітної клієнтської бази та реагувати на них. Пропонуючи іспаномовну версію свого веб-сайту, організації можуть показати, що вони віддані потребам усієї спільноти, а не лише тих, хто розмовляє англійською. Це може допомогти створити більш інклюзивне та гостинне середовище для всіх клієнтів.

Висновок

Коротше кажучи, є багато вагомих причин, чому організаціям у Сполучених Штатах варто перекласти свої веб-сайти іспанською мовою. Таким чином вони зможуть охопити ширшу аудиторію, покращити клієнтський досвід для іспаномовних людей і продемонструвати свою прихильність до різноманітності та інклюзивності. Оскільки кількість іспаномовних громадян у США продовжує зростати, створення іспаномовної версії веб-сайту є важливим кроком, який організації можуть зробити, щоб залишатися конкурентоспроможними та підтримувати зв'язок зі своїми клієнтами. Все це може звучати гарно, але як створити іспаномовну версію веб-сайту?

Іспаномовний сайт, як?

Скористайтеся послугами професійного перекладача: Важливо, щоб іспаномовна версія веб-сайту була точною та якісною. Звернення до професійного перекладача може гарантувати високу якість перекладу та збереження змісту оригінального контенту.

Використовуйте програмне забезпечення або інструменти для перекладу: Існує низка програм та інструментів, які можуть допомогти в процесі перекладу. Наприклад, Clonable - це голландський інструмент, який допомагає людям копіювати, перекладати і підтримувати свої веб-сайти. Використання таких інструментів може зробити процес перекладу більш ефективним і допомогти забезпечити узгодженість на веб-сайті.

Враховуйте місцеві відмінності в іспанській мові: іспанською розмовляють у багатьох країнах, і між різними регіонами можуть бути значні відмінності у словниковому запасі та граматиці. Важливо враховувати ці відмінності та забезпечити відповідність перекладу цільовій аудиторії.

Нехай переклад перевірить носій іспанської мови: Після завершення перекладу бажано, щоб його перевірив носій іспанської мови. Це допоможе виявити будь-які помилки або невідповідності та гарантувати, що остаточна версія веб-сайту буде найвищої якості.

Надайте чіткі інструкції для користувачів: Важливо, щоб користувачі могли легко перемикатися між англійською та іспанською версіями веб-сайту. Чіткі інструкції та зручний дизайн допоможуть користувачам легко отримати доступ до контенту, який вони шукають, їхньою улюбленою мовою.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: