Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Хочете забезпечити відмінне обслуговування міжнародних клієнтів? Ось 8 порад, які допоможуть вам почати!

Очевидно, що обслуговування клієнтів має велике значення для будь-якого бізнесу. Однак ще важливіше забезпечити відмінне обслуговування клієнтів, коли ви маєте справу з клієнтами з усього світу. Зрештою, це ринок зі специфічними потребами та вимогами, і життєво важливо добре реагувати на них, щоб ваші міжнародні клієнти були задоволені. Існує кілька додаткових міркувань, які слід взяти до уваги, коли йдеться про обслуговування міжнародних клієнтів. Ось 8 порад, які допоможуть вам досягти успіху в цьому:

1. Перекладіть і локалізуйте свій контент

Одна з найважливіших речей, яку ви можете зробити, щоб забезпечити відмінне обслуговування міжнародних клієнтів, - це локалізувати свій контент. Це просто означає переклад різними мовами. Це означає переконатися, що контент є актуальним і корисним для клієнтів у різних країнах і культурах. За допомогою Clonable ви можете легко перекласти весь вміст веб-сайту.

2. Найняти міжнародних представників по роботі з клієнтами

Ще один спосіб забезпечити якісне обслуговування міжнародних клієнтів - найняти представників служби підтримки, які знайомі з культурою та мовами ваших цільових ринків. Таким чином, їм буде легше зрозуміти ваших клієнтів і налагодити з ними зв'язок.

3. Використовуйте Google Analytics для визначення ваших потреб в обслуговуванні міжнародних клієнтів

Google Analytics може бути цінним інструментом для розуміння потреб ваших міжнародних клієнтів. З'ясувавши, з яких країн вони походять, якою мовою користуються і на яких сторінках проводять найбільше часу, ви зможете краще зрозуміти, які зміни потрібно внести у вашу стратегію обслуговування клієнтів.

4. Користуватися дорогими послугами перекладача, якщо це абсолютно необхідно

Іноді, коли це необхідно, машинний переклад може впоратися з роботою не гірше. Отже, якщо ви не маєте справу з чимось, що має бути абсолютно досконалим, не варто витрачати зайві кошти.

5. Аутсорсинг міжнародного обслуговування клієнтів

Аутсорсинг - це чудовий спосіб забезпечити відмінне обслуговування міжнародних клієнтів без необхідності наймати та навчати купу нових представників по роботі з клієнтами. Існує ціла низка компаній, які спеціалізуються на наданні послуг з обслуговування клієнтів компаніям, що працюють з міжнародними клієнтами.

6. Використовуйте програмне забезпечення для перекладу зі штучним інтелектом для ваших службових листів

Якщо ви шукаєте спосіб забезпечити відмінне обслуговування міжнародних клієнтів, не витрачаючи при цьому багато грошей, вам варто розглянути можливість використання програмного забезпечення для перекладу електронних листів служби підтримки зі штучним інтелектом. Таке програмне забезпечення призначене для швидкого та простого надання точних перекладів.

7. Використовуйте соціальні мережі

Соціальні мережі - чудовий спосіб підтримувати зв'язок з міжнародними клієнтами. Переконайтеся, що ви присутні на основних платформах соціальних мереж і ведете їх різними мовами. Так ви зможете інформувати своїх міжнародних підписників про пропозиції, нові продукти та інші важливі оновлення.

8. Пропонуйте чат і відеодзвінки

Скористайтеся перевагами чату та підтримки електронною поштою. Це дозволить міжнародним клієнтам швидко і легко зв'язатися з вашим відділом обслуговування клієнтів незалежно від їхнього місцезнаходження. Якщо ви хочете поспілкуватися зі своїми міжнародними клієнтами особисто, запропонуйте їм відеодзвінки за допомогою таких інструментів, як Skype або Zoom. Це дозволить вам допомогти клієнтам у найбільш зручний для них спосіб.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: