Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Переклад вашого сайту на англійську мову, чому це розумно?

Веб-сайт є важливою частиною будь-якого бізнесу. Він є цифровою візитною карткою і формує у відвідувачів перше враження. Тому дуже важливо, щоб веб-сайт функціонував бездоганно і виглядав професійно. Звичайно, також важливо, щоб веб-сайт відображався правильною мовою. У багатьох випадках це мова країни, в якій знаходиться компанія. Але все частіше компанії обирають, щоб їхній веб-сайт відображався також англійською мовою. Чому так відбувається насправді?

Міжнародна стратегія

Є кілька причин, чому має сенс перекласти ваш сайт англійською мовою. По-перше, важливо враховувати міжнародну стратегію компанії. Якщо компанія орієнтується на міжнародний ринок, має сенс створити веб-сайт англійською мовою. Це полегшує розуміння сайту іноземними відвідувачами і надає компанії більш професійного вигляду. Англійська мова також гарантує, що ваш веб-сайт краще індексується в міжнародних пошукових системах, тож його краще знайдуть не лише клієнти, але й компанії та організації, що працюють на англійському ринку. Це дуже корисно, якщо ви плануєте розширювати свій бізнес на міжнародному рівні.

Відвідувачі

Навіть якщо компанія не орієнтується безпосередньо на міжнародний ринок, може бути розумно перекласти веб-сайт англійською мовою. Зрештою, англійська - одна з найпоширеніших мов у світі. Більшості людей також більше подобається прокручувати англомовні веб-сайти, тому, переклавши свій веб-сайт англійською, ви також зробите його більш зручним для клієнтів. Якщо мова веб-сайту не відображається рідною мовою відвідувача, він, швидше за все, швидко покине сайт, тому, переклавши його англійською, відвідувачі з більшою ймовірністю подивляться на товари, представлені на веб-сайті. Як наслідок, вони з більшою ймовірністю щось куплять або замовлять.

Переклад

Однак перекласти веб-сайт не завжди легко. Можуть виникнути труднощі з перекладом певних слів або фраз, і багато чого може бути втрачено в остаточному перекладі. Однак, якщо ви плануєте перекладати, важливо найняти експерта, який зможе забезпечити правильне відображення веб-сайту англійською мовою. Є кілька компаній, які спеціалізуються на перекладі веб-сайтів. Однією з таких компаній є Clonable. Вони можуть правильно перекласти ваш веб-сайт англійською мовою, щоб ви могли бути впевнені, що всі ваші відвідувачі зможуть правильно його зрозуміти.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: