Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Недоліки WPML для WordPress: Чому воно того не варте

Якщо ви розглядаєте можливість використання WPML для WordPress, вам варто подумати двічі. Хоча використання плагіна, який обіцяє зробити ваш сайт багатомовним, може бути спокусливим, є деякі недоліки, про які слід знати, перш ніж приймати рішення про використання WPML. Хоча для когось це може бути ефективним рішенням, у нього є деякі недоліки, які можуть змусити когось обрати альтернативні інструменти, такі як Clonable. У цій статті ми розглянемо недоліки WPML і те, чому хтось може вибрати інше рішення.

1. Складність

Одним з головних недоліків WPML є його складність. Плагін багатофункціональний і поставляється з багатьма опціями, які можуть бути непосильними для початківців. Крива навчання для WPML крутіша, ніж для деяких інших рішень, що може призвести до розчарування та плутанини.

2. Вартість

WPML - це плагін преміум-класу, а це означає, що він має певну вартість. Хоча доступна безкоштовна версія, вона має обмежений функціонал і може бути недостатньою для більш складних веб-сайтів. Вартість WPML може зростати, особливо якщо вам доведеться купувати доповнення, щоб розблокувати певні функції. Тому його вартість може здатися не дуже великою на перший погляд, але вона часто розчаровує.

3. Перформанс

WPML може мати негативний вплив на продуктивність веб-сайту. Відомо, що цей плагін уповільнює роботу веб-сайтів, особливо якщо він використовується з конструкторами сторінок та іншими плагінами. Це пов'язано з тим, що йому доводиться завантажувати різні мовні файли для кожної сторінки, що може призвести до того, що ваш сайт завантажуватиметься довше, а це погіршить користувацький досвід і негативно вплине на ранжування в пошукових системах.

4. Проблеми сумісності

WPML також може мати проблеми сумісності з іншими плагінами та темами. Це може призвести до несподіваних помилок і багів, на усунення яких може знадобитися багато часу. Проблеми сумісності також можуть вплинути на продуктивність і безпеку веб-сайту.

5. Підтримка

WPML пропонує підтримку, але вона обмежується лише електронною поштою. Це означає, що якщо ви зіткнулися з проблемою, вам, можливо, доведеться чекати на відповідь, що може розчаровувати. Крім того, команда підтримки не працює 24/7, що може призвести до затримок у вирішенні проблем.

Чому хтось вважає за краще використовувати Clonable?

1. Простота

Clonable пропонує простіше рішення для створення багатомовних веб-сайтів. Інструмент простий у використанні і не вимагає технічних знань. Це робить його ідеальним рішенням для початківців або тих, хто шукає більш просте і швидке рішення.

2. Економія витрат

Clonable пропонує більш економічно вигідне рішення, ніж WPML. Існують доступні тарифні плани, які базуються на кількості слів на вашому сайті, що робить їх більш бюджетним варіантом, особливо з огляду на те, що WPML також вимагає самостійного розміщення перекладеного контенту на сайті, тоді як Clonable цього не вимагає.

3. Перформанс

Clonable розроблено так, щоб мінімально впливати на продуктивність сайту. Вони використовують передові технології для швидкої та ефективної доставки перекладеного контенту, забезпечуючи швидкий і безперебійний користувацький досвід.

4. Сумісність

Clonable сумісний з більшістю тем і плагінів WordPress, що зводить до мінімуму проблеми сумісності. Це гарантує стабільну та безпечну роботу сайту без неочікуваних помилок та багів.

5. Підтримка

Clonable пропонує доступну підтримку через різні канали, такі як живий чат, електронна пошта та телефонна підтримка. Команда підтримки готова швидко вирішити будь-які питання або проблеми, дозволяючи вашому веб-сайту відображатися різними мовами без затримок.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: