Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Різні коди мови Hreflang і як їх застосовувати

Що таке фланцеві мітки?

Коли мова йде про міжнародну пошукову оптимізацію, гречані теги є важливим елементом, який допомагає пошуковим системам розуміти різні мовні версії вашого сайту. Якщо ваш веб-сайт доступний кількома мовами, теги грефланга можуть повідомити пошуковим системам, яка версія вашого веб-сайту призначена для якої аудиторії.

Існує кілька різних способів вказати мову контенту вашого веб-сайту, але найбільш рекомендованим є використання тегів hreflang. Теґи hreflang - це HTML-теґи, які виглядають наступним чином:

<link rel="alternate" hreflang="x" href="http://example.com/">

Символ "x" у тезі hreflang може бути одним із мовних кодів, перелічених у тексті. Ці мовні коди використовуються, щоб вказати, яка мовна версія веб-сайту призначена для якої аудиторії. Теги hreflang в основному використовуються для того, щоб вказати, за якою URL-адресою користувач повинен бути перенаправлений на версію веб-сайту, написану його мовою. Теги Hreflang також можна використовувати, щоб вказати ту саму URL-адресу для декількох мов, наприклад, коли веб-сайт доступний англійською та французькою мовами.

Реалізація Мітки з фланцем

Існує кілька способів впровадження тегів hreflang на веб-сайті. Їх можна додати в HTML-код кожної сторінки сайту або в HTTP-заголовок сайту. Теги гребеня також можна додати в Пошуковій консолі Google або за допомогою формату Sitemap. Важливо переконатися, що теги hreflang реалізовані правильно, оскільки це може допомогти поліпшити рейтинг веб-сайту в пошукових системах і забезпечити перенаправлення користувачів на правильну мовну версію веб-сайту.

У більшості випадків для кожної мовної версії веб-сайту потрібно вказати окрему URL-адресу. У наведеному вище прикладі атрибут "href" замінено на URL-адресу відповідної мовної версії вашого сайту.

Якщо у вас немає спеціальної сторінки для певної мови, ви можете залишити атрибут "href" порожнім. Наприклад, цей тег hreflang скаже пошуковим системам, що французької версії цієї сторінки немає:<link rel="alternate" hreflang="fr" href="">

У деяких випадках вам може знадобитися однакова URL-адреса для кількох мов. Це часто трапляється, якщо у вас двомовний веб-сайт або якщо у вас є окремі сторінки для кожної мови, але вміст здебільшого однаковий. У цих випадках ви можете використовувати атрибут "hreflang", щоб вказати кілька мов для однієї URL-адреси. Наприклад, цей тег hreflang повідомить пошуковим системам, що ця сторінка доступна англійською та французькою мовами:<link rel="alternate" hreflang="uk-ua" href="http://example.com/"> <link rel="alternate" hreflang="fr" href="http://example.com/">

Ви також можете використовувати атрибут "hreflang", щоб вказати мову "x-default". Мова "x-default" використовується для того, щоб вказати пошуковим системам, яку мовну версію вашого веб-сайту відображати, якщо жодна інша мовна версія не підходить. Хоча це не обов'язково, Google рекомендує його використовувати.

Встановлення мовних тегів у Clonable

Коли ви підпишетеся на Clonable, ви отримаєте від нас електронного листа, який міститиме записи DNS і мовні теги, які потрібно змінити. Додавши ці мовні теги, Google та інші пошукові системи будуть сприймати ваш клон як оригінальний сайт, а не як дублікат контенту.

Існує кілька способів встановлення мовних тегів. Залежно від вашої платформи, цей скрипт потрібно вставляти в різні місця. У листі (а пізніше і в бекенді Clonable) ви знайдете коротку інструкцію про те, куди саме вставити фрагмент.

Коли ви придбаєте у нас новий клон, ми надішлемо вам електронного листа про те, як налаштувати мовні теги. Для кожної платформи це буде по-різному. Ми подбаємо про те, щоб ви отримали правильний скрипт з потрібними інструкціями для правильного налаштування мовних тегів. Найпростіше дослівно скопіювати скрипт з листа, але при спробі набрати його вручну він може містити орфографічні помилки або пропущені частини, що призведе до того, що скрипт не працюватиме.

Ви також можете переглянути інструкції для мовних тегів пізніше, наприклад, якщо захочете знову увімкнути їх після вимкнення. Після завершення клонування ви зможете знайти інструкції у вашому середовищі Clonable. Інструкції та відомості про ваші клони можна знайти, перейшовши до налаштувань клону на панелі керування Clonable, а потім натиснувши на вкладку Інформація про налаштування. У розділі Мовні мітки натисніть на посилання Налаштування мовних міток. Після цього з'явиться вікно, у якому ви зможете вибрати платформу. На основі цього вибору вам буде запропоновано необхідний сценарій/дані.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: