Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Перетин кордону

Ви думаєте про розширення свого веб-сайту або інтернет-магазину за кордоном? Або ж іноземні споживачі знають, як знайти ваш сайт самостійно? Це хороша новина, адже це означає, що ви зростаєте. На інших ринках можуть виникнути й інші проблеми. Про те, що вам потрібно взяти до уваги, читайте в цій статті блогу.

Розширюйте свої можливості

Зі зростанням міжнародного ринку електронної комерції ми все більше і більше замовляємо з-за кордону. Міжнародні платформи розвиваються з неймовірною швидкістю. Це також відображається на популярності ніашорінгу: великі компанії все частіше переносять свої склади з великих країн, таких як Китай, в місця ближче до дому. У зв'язку з безпекою поставок та підвищенням стійкості всього ланцюга.

Наприклад, у сфері моди ви бачите, як виробництво переміщується з Азії до Туреччини чи Португалії. Скорочення ланцюжка дуже орієнтоване на Європу. Через це зростання існує великий ринок для голландських інтернет-магазинів: Європейці все частіше купують товари за кордоном. 13% відвідувачів голландських інтернет-магазинів приїжджають з-за кордону. Очікується, що це зростання продовжиться: через 10 років закони і правила будуть набагато більш гармонізованими і орієнтованими на транскордонний бізнес, що зробить замовлення чогось за кордоном ще простішим і швидшим. Однак є важливі речі, про які слід пам'ятати. В одному лише ЄС 27 країн: кожна зі своїми правилами та преференціями. Тому важливо ознайомитися з країною, до якої ви хочете потрапити. Наприклад, прочитайте цю статтю про те, як користуватися інтернет-магазин на німецькому ринку найкраще увійти.

Перетин кордону з PostNL

Якщо іноземний покупець і цінує щось, то це надійність. Йдеться про те, чи є покупка на іноземному сайті такою ж надійною, як і покупка на сайті з рідної країни. Це залежить головним чином від доставки та повернення замовлення. Покупець повинен бути впевненим, що його посилка надійде належним чином, що її можна буде легко повернути, якщо вона йому не сподобається. Крім того, кожен хоче знати, коли прибуде його посилка, і тому можливість відстеження також є обов'язковою вимогою.

Доставка

На щастя, сьогодні відправляти товари за кордон майже так само легко, як і в межах Нідерландів. PostNL пропонує надійний і простий сервіс для відправки ваших посилок за кордон. Це можна легко зробити за допомогою існуючого облікового запису PostNL, якому ви довіряєте, або створити новий обліковий запис. PostNL пропонує різні варіанти доставки, залежно від розміру посилки. Для посилок вагою до 2 кілограмів пропонується розумне рішення, що відправляється через більш економічну мережу. В обліковому записі автоматично генеруються будь-які митні форми. Також можна прив'язати свій інтернет-магазин до облікового запису PostNL. Це автоматично генерує транспортні етикетки для вас, легко, чи не так?

Просте рішення для повернення стимулює повторні покупки

Понад 10% всіх замовлень повертаються. Для товарів для спорту та ігор це навіть 15%, а для одягу та взуття - цілих 25%! Тому хороший і надійний процес повернення має велике значення. Ваш міжнародний клієнт також купуватиме швидше, якщо знатиме, що може повернути свою покупку без проблем. На щастя, PostNL також пропонує хорошу послугу для цього. Завдяки співпраці з надійними партнерами за кордоном, завжди поруч є пункт прийому відправлень, а також можливість отримання повернень. Залежно від ваги відправлення, існує відповідний процес повернення. Крім того, в межах Європи можна відстежувати ваші відправлення за допомогою системи відстеження.

Відстежуйте та відстежуйте

З PostNL ваші посилки можна повністю відстежувати за допомогою системи відстеження на 7 мовах! Це дає клієнтам впевненість: вони завжди знають, де знаходиться їхня посилка. Крім того, як згадувалося раніше, PostNL також пропонує послугу відстеження для повернень. Це дозволяє вам самостійно відстежувати повернення і знати, коли його очікувати. Коли ви пропонуєте послугу відстеження у своєму інтернет-магазині, це створює більше довіри, що опосередковано також гарантує, що іноземний клієнт з більшою ймовірністю купуватиме товари у вашому магазині.

Сталий розвиток

Окрім надійності, екологічність також є важливою основною цінністю замовлень за кордоном. Якщо зараз споживачі обирають безкоштовну та швидку доставку, то в майбутньому варіанти сталої доставки стануть найпоширенішим способом отримання посилки. У більшості європейських країн понад 85% вважають, що упаковка має бути придатною для вторинної переробки, а понад 40% віддають перевагу екологічній доставці. Через десять років споживачі просто вважатимуть, що кожна упаковка є екологічно безпечною. Тому важливо, щоб покупці розуміли, який вуглецевий слід залишають їхні відправлення та повернення. Дуже важливо, щоб у вас також була хороша стійка пропозиція для ваших міжнародних клієнтів: наприклад, зберігання і доставка з нейтральним рівнем викидів CO2. PostNL пропонує хорошу послугу і тут: їхній міжнародний сортувальний центр IMEC повністю нейтральний до викидів CO2, і вони досліджують варіанти екологічно чистого повітряного транспорту для відправлень за межі Європи.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: