Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Мистецтво міжнародного контент-маркетингу: 10 порад для веб-сайтів та інтернет-магазинів

Контент - це король, і це, безумовно, вірно у випадку міжнародного контент-маркетингу. Перш ніж почати перекладати контент, дуже важливо розробити добре продуману стратегію. Не робіть цього постфактум, бо тоді ви ризикуєте, що ваш контент не відповідатиме очікуванням міжнародної цільової аудиторії.

1. Розробити стратегію

Заздалегідь подумайте, чому ви хочете створювати контент для міжнародної аудиторії. Які цілі ви переслідуєте? Ви хочете продати свій товар чи послугу або підвищити впізнаваність бренду? Якщо ви знаєте, чого хочете досягти, ви зможете краще оцінити, який стиль і тон слід використовувати у вашому контенті.

2. Забезпечити чітку структуру

Чітка структура має важливе значення для хорошого веб-сайту або інтернет-магазину. Використовуйте чіткий рядок меню і переконайтеся, що навігація є логічною. Це стосується і вашого контенту: використовуйте заголовки та підзаголовки, щоб ваші читачі могли швидко знайти те, що вони шукають.

3. Уникайте конкретних прикладів з 1 культури або країни

Якщо ваш контент призначений для міжнародної аудиторії, важливо, щоб ви писали для загальної міжнародної аудиторії. Не використовуйте специфічні приклади або посилання, які можуть бути зрозумілі лише людям з однієї конкретної культури.

4. Використовуйте прості слова

Намагайтеся використовувати прості слова у своєму контенті. Так людям з інших культур буде легше зрозуміти ваше повідомлення. Також використовуйте короткі речення - їх легше читати людям, які не розмовляють рідною мовою.

5. Перекладіть ключові слова

Якщо ви збираєтеся перекладати контент, важливо також перекласти ключові слова. Шукайте слова або фрази, які люди з інших країн використовують під час пошуку в Інтернеті. Таким чином, ви зможете забезпечити кращий пошук вашого контенту в міжнародних пошукових системах.

6. Переконайтеся, що у вас гарна назва

Заголовок вашої статті або веб-сторінки дуже важливий, оскільки це перше, що бачать люди. Переконайтеся, що ваш заголовок узгоджується з рештою контенту, і використовуйте ключові слова, щоб вас краще знаходили в пошукових системах.

7. Використання зображень

Візуальні ефекти роблять ваш контент привабливішим і простішим для сприйняття. Використовуйте фотографії, відео або інфографіку, щоб донести своє повідомлення. Переконайтеся, що ваші візуальні матеріали відповідають вашій цільовій аудиторії та вашому повідомленню.

8. Просувайте свій контент

Після того, як ваш контент готовий, настав час почати його просувати. Переконайтеся, що ваш контент легко знайти на вашому веб-сайті або в інтернет-магазині. Використовуйте соціальні мережі, щоб поділитися своїм контентом з міжнародною цільовою аудиторією.

9. Проаналізуйте свої результати

Ваша міжнародна контент-маркетингова кампанія ніколи не закінчується. Ви повинні регулярно аналізувати свої результати і вносити корективи, якщо це необхідно. Наприклад, подивіться, скільки відвідувачів ви отримуєте на свій веб-сайт або інтернет-магазин, і звідки ці відвідувачі приходять.

10. Продовжуйте вчитися

Міжнародний контент-маркетинг - складна сфера, тому завжди є чому вчитися. Крім того, слідкуйте за останніми тенденціями та розробками. Так ви зможете бути впевненими, що завжди будете на крок попереду.

Переваги Clonable

Клонуючи сайт за допомогою Clonable, ви швидко вийдете на міжнародний ринок. Замість того, щоб наймати перекладача, перекладати весь ваш контент і створювати новий сайт, Clonable надасть вам новий, перекладений сайт за лічені хвилини. У чому важливість перекладу сайту за допомогою Clonable?

  • Споживачі воліють зберігати інформацію рідною мовою
  • Ви можете надати клієнтам з будь-якої країни чудовий персоналізований клієнтський досвід
  • Ви матимете можливість продавати свою продукцію на більш широкому міжнародному ринку
  • Вас легше знайти в пошукових системах(SEO)
  • Більш ефективні кампанії та реклама за кордоном

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: