Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Швейцарія та електронна комерція: чому переклади відіграють важливу роль

Швейцарія - невелика країна з чотирма офіційними мовами, що робить її унікальним і складним ринком для електронної комерції. За останні роки швейцарське середовище електронної комерції значно зросло, і очікується, що до 2022 року обсяг онлайн-продажів перевищить 13 мільярдів швейцарських франків.

Клієнт

Важливість перекладів у швейцарському середовищі електронної комерції неможливо переоцінити. Вони не лише допомагають компаніям охопити ширшу аудиторію, але й сприяють зміцненню довіри та авторитету серед клієнтів. Клієнти з більшою ймовірністю купуватимуть у компанії, яка надає інформацію їхньою рідною мовою, оскільки це свідчить про те, що компанія цінує їхні потреби та готова зробити все можливе, щоб забезпечити персоналізований досвід.

Мови

Однією з найбільших проблем для компаній електронної комерції, що працюють у Швейцарії, є необхідність пропонувати контент кількома мовами. З населенням трохи більше 8 мільйонів, Швейцарія має чотири офіційні мови: німецька, французька, італійська та ретороманська. Це означає, що компанії електронної комерції повинні пропонувати свої веб-сайти, описи товарів та інший контент кількома мовами, щоб охопити весь швейцарський ринок. Тут у нагоді стає хороший переклад. Clonable може допомогти вам у цьому. Ми можемо перекласти сайт для ваших клієнтів, тож вам не доведеться турбуватися про те, що клієнти не зрозуміють ваші веб-сайти.

SEO

Більше того, пропонування контенту кількома мовами може допомогти покращити пошукову оптимізацію(SEO) та підвищити видимість компанії в Інтернеті. Пошукові системи, такі як Google, надають перевагу сайтам, які пропонують контент кількома мовами, оскільки це свідчить про те, що сайт є релевантним для ширшої аудиторії. Це може допомогти залучити більше трафіку на сайт компанії і, зрештою, призвести до збільшення продажів.

Коротше кажучи, швейцарське середовище електронної комерції є унікальним і складним через багатомовне населення країни. Пропонувати контент кількома мовами дуже важливо для компаній електронної комерції, що працюють у Швейцарії, оскільки це допомагає охопити ширшу аудиторію, побудувати довіру з клієнтами та покращити SEO.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: