Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Переклад інтернет-магазину? Чому Clonable ідеально підходить для перекладу вашого інтернет-магазину Shopware

Вітрини магазинів є популярною платформою для електронної комерції, і крім того, що вони вимагають Німеччина збільшення частки ринку в багатьох інших країнах, а також як альтернатива Magento. CMS пропонує компаніям гнучке та масштабоване рішення для їхніх інтернет-магазинів. Однією з найприємніших особливостей Shopware є можливість створення декількох каналів продажів, що також дозволяє створювати міжнародні магазини з однієї бази даних. Це дозволяє компаніям електронної комерції охопити ширшу аудиторію, полегшуючи переклад свого інтернет-магазину на кілька мов. Однак у поєднанні з Clonable ця система працює ще краще. Чому саме так? Ми пояснюємо це тут.

Канали збуту та переклад у Shopware: "дідівський" спосіб

Використання каналів продажів Shopware для перекладу має багато переваг. По-перше, це полегшує компаніям вихід на міжнародні ринки. Створивши канал продажів для кожної мови, компанії можуть легко зробити свої продукти та послуги доступними для широкої міжнародної аудиторії. Це може збільшити продажі та обізнаність серед нових потенційних клієнтів. А ці клієнти з більшою ймовірністю купуватимуть товари, якщо інтернет-магазин буде перекладений для них.

Але як організувати переклад? Зазвичай власникам інтернет-магазинів Shopware доводиться самостійно організовувати переклад, а потім вставляти його у відповідний магазин. Це величезне завдання. І витрати складаються величезні. Розглянемо, наприклад, витрати на менеджера проекту, який бере на себе проект "міжнародний переклад веб-сайту Shopware" в команді, витрати на зовнішнього перекладача (часто оплачуваного за слово), витрати на контент-менеджера, який вставляє перекладені тексти, і так далі. І цей процес перекладу має бути безперервним, оскільки в асортименті з'являються нові товари, змінюються певні тексти тощо, тож витрати не зупиняються лише після того, як буде розміщено перший великий масив перекладів. Крім того, слід пам'ятати, що початкове налаштування на нову мову займає багато часу, а в цей час ваш новий іноземний магазин не генерує продажів.

Канали збуту та Clonable: залишаємося гнучкими завдяки машинному перекладу

Якщо власник магазину Shopware хоче використати Clonable для створення веб-сайту Shopware іншою мовою, процес починається як зазвичай.

1. Конструктор веб-сайтів створює новий канал продажів, де налаштовується базова конфігурація, наприклад, мова, валюта, код Google Analytics тощо. Це займає кілька годин.

2. Потім цей магазин запускається, але в режимі "без індексу", щоб його не бачили пошукові системи. У Clonable ми називаємо цей канал продажів "примарним каналом" або "примарним магазином". Адреса цього магазину стає, наприклад, ghost-store-de.yourshopwarestore.com.

3. У Clonable ми клонуємо 'ghoststore-de.yourshopwarestore.com' на домен або субдомен. Який з них буде використано, залежить від клієнта. Наприклад, de.yourshopwarestore.com або de-shopwarestore.com.

4. Будь-які нові зміни або доповнення до тексту автоматично перекладаються. Це створює гнучкість для інтернет-магазину, тому їм більше не потрібно турбуватися про переклади, але вони все одно можуть вносити зміни на сторінках, в меню, в публікаціях блогу, SEO, способах оплати та багато іншого.

5. Бажано, щоб коректор пройшовся по інтернет-магазину, щоб перевірити наявність помилок у перекладі. Однак власник вирішує, скільки годин і скільки грошей витратити на це.

З точки зору витрат, це дозволяє заощадити багато грошей на початкових перекладах і щомісячних перекладах, необхідних для підтримки інтернет-магазину в актуальному стані. Як продавець ви залишаєтеся гнучкими, тому що

  • Ви все ще можете легко адаптувати свій дизайн до іноземної версії.
  • Ви все ще можете виключити певні продукти, змінити ціни і т.д. для зовнішнього ринку.
  • Якщо ви хочете створити додаткові сторінки для іноземного ринку, ви можете легко це зробити, не впливаючи на оригінальну мову інтернет-магазину.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: