Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

SEO-стратегії для міжнародних веб-сайтів з Clonable

Важливість SEO для міжнародних веб-сайтів неможливо переоцінити. Добре продумана SEO-стратегія не тільки підвищує видимість вашого сайту, але й забезпечує кращий користувацький досвід і, зрештою, більшу кількість конверсій. Ця стаття присвячена застосуванню SEO до іноземних веб-сайтів, з акцентом на використанні Clonable як потужної платформи для полегшення цього процесу.

Чому SEO важливе для іноземних сайтів:

1. Глобальна видимість: У сучасному динамічному цифровому середовищі підвищення глобальної видимості вашого сайту є незаперечною запорукою успіху. Продумана SEO-стратегія - це ключ до відкриття воріт до глобальної аудиторії. Інтеграція правильних ключових слів, оптимізація структури сайту та посилення його загальної присутності в Інтернеті підвищують видимість вашого сайту. Це призводить не лише до збільшення трафіку, але й до створення надійної репутації в Інтернеті, завдяки чому ваш сайт стає ресурсом, якому довіряють.

2. Можливості конверсії: Розуміння локальних пошукових звичок і тенденцій є важливим аспектом ефективної SEO-стратегії. Глибоко занурившись у культурні нюанси вашого цільового ринку, ви можете не тільки оптимізувати користувацький досвід, але й значно підвищити ймовірність конверсії. Адаптація контенту до конкретних потреб та очікувань цільової аудиторії, а також врахування місцевих тенденцій створює привабливе та персоналізоване середовище. Це не тільки сприяє залученню відвідувачів, але й підвищує ймовірність перетворення цих відвідувачів на цінних клієнтів.

3. Конкурентна перевага: Веб-сайт, оптимізований для міжнародних ринків, має значну конкурентну перевагу. На глобальній арені онлайн-конкуренції наявність SEO-орієнтованого веб-сайту не тільки бажана, але й необхідна. Надаючи пошуковим системам релевантний та оптимізований контент, ваш веб-сайт позиціонує себе як авторитет у галузі. Ця конкурентна перевага має вирішальне значення для встановлення міцної присутності на міжнародних ринках, де здатність виділятися і випромінювати надійність є безцінною для глобального успіху вашої компанії.

У чому різниця між міжнародним і локальним SEO?

Основна відмінність між локальним і міжнародним SEO полягає в масштабі. У той час як локальне SEO фокусується на ключових словах і аудиторії в межах обмеженої географічної області, міжнародне SEO фокусується на аудиторії в декількох географічних регіонах.

Існує чотири ключові відмінності між локальним SEO та міжнародним SEO:

Витрати: Через свій розмір і масштаб, міжнародне SEO зазвичай вимагає значних витрат. Охоплення цільової аудиторії по всьому світу вимагає значних інвестицій у ресурси та стратегії.

Контент: Щоб забезпечити міжнародне охоплення, вам потрібно створити значно більше контенту, ніж для локальної SEO-стратегії. Різноманітні культурні особливості та мовні відмінності вимагають диференційованого підходу, щоб задовольнити різноманітність вашої міжнародної аудиторії.

Захоплення: Міжнародне SEO розширює цільовий ринок, який ви намагаєтеся захопити, що вимагає глибоких досліджень, аби переконатися, що ваш бренд відповідає очікуванням клієнтів. Розуміння різних культурних контекстів і сегментів ринку є запорукою успіху.

Конкуренція: Конкуренція за ключові слова та клієнтів набагато вища в міжнародному SEO. Замість того, щоб конкурувати лише з компаніями в межах однієї локальної сфери впливу, вам, можливо, доведеться мати справу з транснаціональними компаніями. Це вимагає посиленого стратегічного підходу, щоб виділитися в набагато більш конкурентному середовищі.

Кроки SEO для міжнародних веб-сайтів:

1. Визначте, де і на кого ви націлені: Почніть з вибору цільового ринку та аудиторії. Наприклад, вирішіть, чи хочете ви орієнтуватися на широкий ринок Бразилії, а потім зосередьтеся на підгрупі цього ринку, яка має ресурси та мотивацію купувати ваш продукт. Чим більш цілеспрямованими будуть ваші рішення щодо "де" і "хто", тим кращими будуть ваші результати.

2. Вирішіть, чи варто наймати міжнародне SEO-агентство: Чи хочете ви нести важкий тягар міжнародного SEO самостійно, чи хочете віддати цю роботу на аутсорсинг? Обидва варіанти мають свої переваги. Ви знаєте свій бренд краще, ніж будь-хто інший, але SEO-спеціалісти вправні в розумінні місцевих уподобань і створенні стратегії, яка б їм відповідала.

3. Проведіть міжнародне дослідження ключових слів: Використання релевантних ключових слів є важливою частиною пошукової оптимізації. Якщо ви працюєте над міжнародним SEO, недостатньо просто перекласти ключові слова. У більшості випадків їх потрібно "перестворити".

Підходьте до ключових слів індивідуально в кожному конкретному випадку. Деякі ключові слова буде важче конвертувати, ніж інші. Зрозумійте, що саме люди на вашому цільовому ринку вводять у пошукових системах, і скоригуйте свої ключові слова відповідно до цього.

Закінчивши переклад або дослідження ключових слів, подивіться, як часто їх шукають. Використовуйте такі інструменти, як Планувальник ключових слів Google, щоб дослідити, як часто їх шукають щомісяця в кожній цільовій області.

4. Виберіть правильну міжнародну доменну структуру: Доменна структура вашого сайту полегшує (або ускладнює) відвідувачам і пошуковим системам пошук вашого контенту. Існує кілька варіантів:

  • ccTLD (домен верхнього рівня з кодом країни): Спеціальні дволітерні домени, призначені для певних країн (наприклад, .us для США, .ca для Канади).
  • gTLD (загальний домен верхнього рівня): Доменні розширення з трьома або більше символами (наприклад, .com, .gov).
  • ccTLD або gTLD із субдоменами: Створюйте субдомени, які поєднують аспекти як ксДВУ, так і gTLD.
  • ccTLD або gTLD з підкаталогами: Створіть для свого сайту підкаталоги, які змінюють розташування коду країни.

5. Оптимізуйте контент для регіону та мови: Нарешті, переконайтеся, що весь ваш контент оптимізовано для цільового регіону та місцевої мови. Це включає повторну перевірку всіх доменних імен верхнього рівня, перекладів і контенту, щоб переконатися, що вони відповідають місцевим очікуванням.

І не забудьте про тег "rel="noopener" target="_blank" hreflang". Цей HTML-атрибут визначає географічну область і мову веб-сторінки. Він використовується для того, щоб розрізняти схожі веб-сторінки, орієнтовані на різні аудиторії, щоб пошукові системи не вважали їх дубльованим контентом. Виглядає наступним чином:

<link rel="alternate" rel="noopener" target="_blank" hreflang="x" rel="noopener" target="_blank" href="https://example.com/alternate-page" />

SEO в Clonable: спрощена міжнародна оптимізація

Хочете швидко і легко застосувати міжнародне SEO? Тоді Clonable - це потужний інструмент, який спрощує та покращує цей процес оптимізації. Clonable не тільки полегшує швидке клонування вашого сайту на кілька мов, що в будь-якому випадку позитивно впливає на SEO, але й має деякі вбудовані функції та можливості, які полегшують роботу користувача:

Хороша основа: Clonable виявляє все на вашій сторінці, включно з меню, віджетами, колонтитулами, елементами теми і динамічним контентом, щоб 100% вашого сайту було доступно новою цільовою мовою (мовами). Це запобігає плутанині як для пошукових роботів, так і для відвідувачів.

Налаштовуйте тексти в перекладах: У Clonable легко редагувати переклади: це не просто лінгвістичне коригування, а стратегічний підхід, який гарантує, що контент буде культурно, лінгвістично та пошуково адаптований і матиме позитивний вплив. Врахування місцевих нюансів і тенденцій створює безшовну інтеграцію з цільовою аудиторією, що підвищує ймовірність залучення і в кінцевому підсумку призводить до позитивних конверсій.

Правила перекладу ключових слів: Правила перекладу Clonable надають можливість виділяти відповідні ключові слова в різних мовних версіях. Послідовне застосування цих правил не тільки створює єдиний зовнішній вигляд, але й оптимізує під локальні моделі пошукової поведінки. Це зміцнює позиції сайту в результатах пошуку по всьому світу. Визначивши ці правила, можна цілеспрямовано підвищити частоту важливих ключових слів. Це не тільки впливає на ранжування в пошукових системах, але й гарантує, що контент краще відповідає пошуковим намірам користувача, що ще більше покращує користувацький досвід.

Автоматично додані теги hreflang: Теги гребеня дуже важливі для того, щоб пошукові системи розуміли, якою мовою написана веб-сторінка і для кого вона має бути показана. Ці теги, як відомо, важко реалізувати, але Clonable зробить це автоматично за вас. Це дозволить відображати правильну мовну версію для правильної аудиторії, оптимізуючи ваші зусилля з міжнародного SEO.

Переклад метаданих і можливість налаштування: Clonable перекладає не лише весь видимий текст, але й виявляє та перекладає важливі SEO-тексти, такі як метадані та alt-тексти зображень. Це оптимізує не лише контент, але й основні технічні елементи, які пошукові системи використовують для індексації. У Clonable налаштування метазаголовків для кожної мовної версії є простою, але потужною функцією для міжнародного SEO. Оптимізація цих заголовків за допомогою релевантних ключових слів і адаптація їх до місцевих тенденцій не тільки робить ваш сайт більш доступним для пошуку, але й миттєво привертає увагу місцевої аудиторії.

Робота з професійними перекладачами або коректорами: Clonable дозволяє наймати професійних перекладачів для точних та ефективних перекладів.

Співпрацюйте над SEO-стратегією: Ваші SEO-спеціалісти, контент-команда та перекладачі можуть безпосередньо співпрацювати над вашою SEO-стратегією через інформаційну панель Clonable. Це забезпечує налагоджену співпрацю, оскільки всі учасники мають доступ до інформації та інструментів, необхідних для оптимізації міжнародної SEO-діяльності.

Виділені мовні URL-адреси в WordPress: Для кожної нової мови, яку ви додаєте, Clonable автоматично створює підтеки. Це важливо, якщо ви хочете, щоб Google індексував ваші перекладені сторінки. Це дозволяє вам підтримувати структуровану і оптимізовану архітектуру URL-адрес для кожної мовної версії вашого сайту.

Міжнародний контрольний список для SEO

Готові почати будувати свою міжнародну SEO-стратегію? Ось контрольний список, який допоможе вам не пропустити жодного кроку, а також корисні поради щодо використання Clonable:

Визначте свій підхід до ринку

Якщо ви продаєте одні й ті ж продукти в різних країнах, але людям, які розмовляють різними мовами, вам слід використовувати стратегію сегментації на основі мови. Це означає, що весь контент на вашому сайті має бути перекладений усіма мовами, важливими для вашого бізнесу.

Вашій компанії знадобиться стратегія для кожної країни, якщо її продукти та послуги відрізняються на міжнародних ринках або якщо вона використовує окрему торгову марку місцевою мовою в кожній країні. Вам знадобляться окремі веб-сайти для кожної країни, оптимізовані для відповідних міжнародних ринків. Скористайтеся перевагами автоматичного створення підкаталогів або субдоменів, залежно від вашого ринкового підходу, для структурованого міжнародного контенту.

Проведіть дослідження ринку

Використовуючи ретельне дослідження ринку, визначте релевантні ключові слова, а також мови для вашої міжнародної цільової аудиторії.

Вивчіть своїх конкурентів.

Аналізуйте конкурентів, щоб виявити міжнародні можливості для SEO, на які інші, можливо, ще не орієнтуються.

Відповідайте на запитання місцевою мовою і в місцевому контексті.

Ретельно перекладайте та адаптуйте контент, щоб відповідати на питання в правильному контексті та мовою.

Розглянемо загальні бізнес-процеси

Реалізуйте добре структуровані процеси, щоб розміщувати або зберігати все, включно з оновленнями, завжди потрібною мовою. Clonable може відігравати важливу роль у цьому.

Виберіть аудиторію, до якої ви найбільше хочете звернутися.

Впроваджуйте міжнародне SEO крок за кроком, орієнтуючись на одну аудиторію за раз для ефективного виконання.

Перекладіть наявний контент.

Clonable робить це швидко і легко. Він знімає з вас багато роботи, дозволяючи витратити заощаджений час на маркетинг і SEO. Використовуйте правила перекладу Clonable, щоб досягти не лише дослівного перекладу, але й "відтворення" культурно адаптованого контенту.

Оптимізуйте мовні опції вашого веб-сайту (або сторінок веб-сайту).

Використовуйте відповідну мову на кожній сторінці, незалежно від того, обираєте ви піддомени для конкретної країни або один домен з підкаталогами.

Уникайте автоматичних перенаправлень на основі IP-адреси.

Керування перенаправленнями вручну є більш зручним підходом, ніж автоматичне перенаправлення на основі IP-адреси. Однак автоматичне перенаправлення відвідувачів або пошукових систем на основі IP-адреси може дратувати користувачів. Це також може заплутати пошукові системи, тому відвідувачі можуть так і не знайти певний контент.

Адаптуйте теми та сторінки до місцевої культури та загальновживаних ключових слів.

Залучайте носіїв мови для адаптації тем до місцевої культури.

Розробити стратегію побудови зв'язків для кожного ринку.

Підтримуйте створення локальних стратегій побудови посилань, застосовуючи специфічні правила перекладу для кожного ринку. Google побачить, що ваш контент релевантний німецьким користувачам, якщо у вас є велика кількість вхідних посилань з доменів .de.

Автоматично впроваджуйте відповідні теги грефланців та оптимізуйте метадані за допомогою Clonable.

Автоматично додавайте теги грефланців та оптимізуйте метадані за допомогою Clonable для міжнародної SEO-стратегії.

Використовуйте Clonable для ефективної співпраці з міжнародними командами.

Сприяйте безперешкодній співпраці з міжнародними командами, SEO-фахівцями та перекладачами за допомогою зручної панелі керування Clonable Dashboard.

Скоро буде: AI-вичитування для оптимальної якості.

Слідкуйте за новинами Clonable, адже незабаром буде додано функцію штучного інтелекту, яка підвищить якість перекладу до 99% і зробить міжнародну SEO-стратегію ще ефективнішою.

Дотримуючись цього контрольного списку, оптимізованого за допомогою функцій Clonable, ви зможете реалізувати потужну міжнародну SEO-стратегію і збільшити свою глобальну присутність в Інтернеті.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: