Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Пошукова оптимізація для Німеччини: кілька порад і рекомендацій

Якщо ви плануєте вести бізнес в Німеччинаважливо добре розуміти німецький ландшафт електронної комерції. У цій статті ми обговоримо все, що вам потрібно знати про електронну комерцію в Німеччині, від популярних сайтів електронної комерції та категорій товарів до способів онлайн-платежів і мобільної комерції. Ми також розповімо про деякі з найважливіших подій у сфері електронної комерції, що відбуваються в Німеччині, та про те, як вийти на німецьких клієнтів електронної комерції через соціальні мережі та інші канали.

Розмір

По-перше, давайте подивимося на розмір німецького ринку електронної комерції. Згідно з нещодавнім звітом компанії Statista, німецький ринок електронної комерції наразі коштує близько 62,9 мільярдів доларів. Це робить його п'ятим за величиною ринком електронної комерції у світі, поступаючись лише США, Китаю, Японії та Великобританії. Очікується, що в найближчі роки цей ринок ще більше зросте і досягне $79,6 млрд до 2022 року.

Веб-сайти

Що стосується електронної комерції в Німеччині, то є кілька популярних сайтів, які виділяються серед інших. Найпопулярнішим сайтом електронної комерції в Німеччині є Amazon, за ним ідуть eBay та Otto. Серед інших популярних сайтів - Zalando, AliExpress і Rakuten.

Категорії товарів

Електронна комерція в Німеччині - це галузь, що швидко розвивається, і якщо ви плануєте вести бізнес у цій країні, важливо добре розуміти місцевий ландшафт електронної комерції. Що стосується товарних категорій, то найбільше німецькі споживачі витрачають на одяг і взуття. Далі йдуть книги, електроніка та меблі. Це свідчить про те, що німецькі споживачі дуже цікавляться модою та електронними пристроями.

Крім того, є деякі нішеві категорії товарів, які також набувають популярності, наприклад, товари для здоров'я та велнесу, а також екологічні товари. Це свідчить про те, що німецькі споживачі дедалі більше дбають про своє здоров'я та навколишнє середовище і хочуть враховувати ці аспекти у своїх покупках.

Способи оплати

З точки зору методів онлайн-платежів, ми бачимо, що німецькі споживачі віддають перевагу оплаті кредитними картками. Далі йдуть PayPal і банківські перекази. Це свідчить про те, що німецькі споживачі впевнені в безпеці онлайн-платежів і залюбки користуються різноманітними способами оплати.

Мобільна комерція

Мобільна комерція також набирає популярності в Німеччині. Понад 50% німецьких споживачів зараз здійснюють покупки через свої смартфони. Це означає, що ритейлерам потрібно зосередитися на мобільному досвіді, щоб охопити і утримати своїх клієнтів.

Події

Нарешті, в Німеччині відбувається низка важливих подій у сфері електронної комерції. До них належать конференція dmexco, Конгрес онлайн торгівлі та Всесвітня виставка Інтернету. Ці події є основними платформами для компаній електронної комерції, де вони можуть презентувати себе, обмінюватися знаннями та вести бізнес.

Німецький ринок є одним з найбільших і найважливіших в Європі, тому не дивно, що компанії прагнуть оптимізувати свої веб-сайти для ранжирування в пошукових системах Німеччини. Однак процес SEO в Німеччині дещо відрізняється від інших ринків через мовні та культурні особливості країни. Ось кілька порад і рекомендацій, які допоможуть вам розпочати роботу з SEO в Німеччині.


 

1. Знати свою аудиторію

Перший крок до ефективної SEO-стратегії - зрозуміти свою аудиторію. У Німеччині важливо знати демографічні показники країни. У Німеччині проживає 82 мільйони людей, більшість населення зосереджена у великих містах - Берліні, Гамбурзі та Мюнхені. Середньостатистичний німецький інтернет-користувач добре освічений і має високий наявний дохід.

2. Проведіть дослідження ключових слів

Коли ви знаєте, хто є вашою цільовою аудиторією, ви можете почати досліджувати, які ключові слова вони використовують для пошуку продуктів і послуг, подібних до ваших. Найкращий спосіб зробити це - скористатися таким інструментом, як Планувальник ключових слів Google AdWords. Це допоможе вам визначити релевантні ключові слова з високим обсягом пошуку.

3. Оптимізуйте контент вашого сайту

Після того, як у вас є список цільових ключових слів, ви можете почати оптимізацію контенту вашого сайту під ці ключові слова. Це означає включення ключових слів у текст вашого сайту, в заголовки та метадані. Однак важливо не перестаратися, оскільки це може призвести до того, що Google покарає ваш контент. Хорошим емпіричним правилом є утримання щільності ключових слів на рівні 2-3%.

4. Створюйте якісний контент

Окрім оптимізації існуючого контенту вашого сайту, важливо також регулярно створювати новий високоякісний контент. Це може бути у вигляді постів у блозі, інфографіки або відеоконтенту. Це не тільки допоможе покращити SEO, але й дасть відвідувачам вашого сайту щось нове та цікаве для читання або перегляду.

5. Просувайте свій контент

Після того, як ви створили чудовий новий контент, важливо його просувати. Це можна зробити за допомогою соціальних мереж, email-маркетингу та платної реклами. Просуваючи свій контент, ви охоплюєте ширшу аудиторію і збільшуєте ймовірність того, що вашим контентом будуть ділитися.

6. Відстежуйте свій прогрес

Нарешті, важливо відстежувати свій прогрес і коригувати SEO-стратегію за потреби. Це можна зробити, відстежуючи трафік і рейтинг вашого сайту в Google. Відстежуючи свій прогрес, ви можете побачити, чи є ваші зусилля ефективними і де ви можете досягти покращень. Швидко реагуючи на зміни в пошуковій видачі, ви можете гарантувати, що ваш сайт продовжуватиме працювати і відображатися вище в результатах пошуку. Крім того, це також дозволяє реагувати на зміни в пошуковій поведінці та пошукових запитах вашої цільової аудиторії. Коротше кажучи, моніторинг вашого прогресу незамінний для успішної SEO-стратегії

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: