Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Електронна комерція Великобританія

Після Brexit ви можете бути невпевненими щодо розширення у Великобританії. Як щодо нормативних вимог? Чого хоче британський клієнт? Як працює доставка? На що потрібно звернути увагу? У цій статті ви дізнаєтесь більше про ринок Великобританії, купівельну поведінку британських клієнтів та варіанти доставки. 9% електронної комерції у Великобританії пов'язані з покупками з-за кордону, але за швидку доставку 26% готові платити більше. Тож якщо ви можете гарантувати швидку доставку, то вихід на ринок Великобританії, безумовно, цікавий. За допомогою Clonable ваш англомовний веб-сайт або англомовний інтернет-магазин буде створено в найкоротші терміни.

Топ-3 закордонних онлайн-покупок:
  1. Китай

  2. Сполучені Штати

  3. Німеччина

Топ-3 категорії товарів:
  1. Одяг та взуття (29%)

  2. Краса та здоров'я (21%)

  3. Електроніка (16%)

Топ-3 найулюбленіші способи оплати:
  1. Платіжна картка (31%)

  2. Кредитна картка (30%)

  3. Цифровий гаманець (Paypal, Allpay; 29%)

Зрозуміло: Транскордонний дослідження покупців електронної комерції, проведене Міжнародним поштовим співтовариством (МПС)

Доставка до Великобританії

Після Brexit більше не існує вільного руху товарів між Європейським Союзом та Сполученим Королівством. Для електронної комерції у Великобританії це означає, що відправлення будуть обкладатися ПДВ і можливими імпортними митами. Це впливає не тільки на вас як відправника, але й на одержувача. На щастя, багато служб доставки посилок пропонують допомогу. Наприклад, з PostNL ви можете вибрати два рішення, щоб просто продовжувати відправляти посилки до Великобританії: або одержувач платить ПДВ і імпортні мита, або ви як відправник. Є також речі, про які ви повинні подбати самостійно, наприклад, реєстрація в податкових органах Великобританії, оскільки британці мають свій власний ПДВ, і подача заявки на отримання номера EORI. Для отримання додаткової інформації PostNL пропонує зручну дорожню карту, якою ви можете скористатися.
Понад 57% британців переробляють свою упаковку, тому не забувайте використовувати екологічну упаковку при відправленні до Великобританії.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: