Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Електронна комерція Іспанія

Хочете завоювати іспанський ринок? До 2021 року 29% електронної комерції в Іспанії становили покупки з-за кордону. Достатньо вагома причина, щоб перенести свій інтернет-магазин або веб-сайт до Іспанії. З 35 мільйонами онлайн-покупців і понад 46 мільйонами жителів іспанський сектор електронної комерції є перспективним. Очікується, що кількість іспанських онлайн-покупців продовжить зростати в найближчі роки. Однак кількість постачальників все ще дуже мала порівняно з такими країнами, як Нідерланди та Німеччина. Тож це, безумовно, відкриває можливості для голландських підприємців, зараз саме час втрутитися! За допомогою Clonable ваш іспанський інтернет-магазин або іспанський веб-сайт створюється в найкоротші терміни.

Топ-3 закордонних онлайн-покупок:
  1. Китай

  2. Сполучене Королівство

  3. Німеччина

Топ-3 категорії товарів:
  1. Одяг та взуття (36%)

  2. Електроніка (30%)

  3. Краса та здоров'я (17%)

Топ-3 найулюбленіші способи оплати:
  1. Цифровий гаманець (Paypal, Allpay; 37%)

  2. Платіжна картка (29%)

  3. Кредитна картка (24%)

Зрозуміло: Транскордонний дослідження покупців електронної комерції, проведене Міжнародним поштовим співтовариством (МПС)

Пакування

Для іспанського споживача важлива упаковка, бажано, щоб вона була придатна для вторинної переробки, а доставка також повинна бути сталою. Крім того, в Іспанії діє дуже суворий закон про пакування. Ви повинні дотримуватися цього закону, коли продаєте запаковані товари через іспанський інтернет-магазин іспанським споживачам. Ви повинні зареєструвати свою компанію від першого грама пакувального матеріалу, який ви продаєте в Іспанії, як компанію. Ви реєструєтесь в іспанській відповідальній організації Ecoembes. Веб-сайт доступний лише іспанською мовою. Після реєстрації ви повинні нанести на свою упаковку знак "Зелена точка", або "Зелена крапка". Це буде свідчити про те, що упаковка переробляється.

Щороку ви повинні декларувати кількість упаковок, які були навколо вашої продукції. Тому, починаючи з моменту реєстрації, ведіть облік загальної кількості упаковок, які ви продали в Іспанії. Недотримання цього закону може призвести до штрафу.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: