Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Електронна комерція в Японії - 7 порад для успішних продажів

Японський ринок електронної комерції великий і прибутковий, але він також може бути складним для іноземних продавців. У цій статті ми дамо вам сім порад, які допоможуть вам успішно продавати в Японії.

1. Виконайте домашнє завдання

Як і на будь-якому новому ринку, перед виходом на японський ринок електронної комерції важливо провести дослідження. Спробуйте зрозуміти звички та вподобання місцевих покупців і спробуйте знайти нішу, яку ви зможете зайняти.

2. Інвестуйте в хорошу стратегію локалізації

Щоб досягти успіху в Японії, ви повинні локалізувати свою пропозицію електронної комерції. Це включає в себе все - від вашого веб-сайту та описів товарів до обслуговування клієнтів і маркетингових матеріалів. У будь-якому випадку, почніть з перекладу вашого веб-сайту, оскільки без японського інтернет-магазину місцеві клієнти не сприйматимуть вас серйозно. Хорошим початком для цього є Clonable, який заощадить вам багато часу і грошей. Потім вкладіть трохи зекономлених грошей у перекладача-носія японської мови, який зробить базовий переклад за мінімальну кількість годин. Або попросіть когось, хто буде займатися обслуговуванням клієнтів (див. пункт 7), переглянути веб-сайт.

3. Використовуйте японські платформи електронної комерції

Японські споживачі люблять робити покупки на японських платформах електронної комерції. Тому варто розмістити свої товари на популярних японських сайтах, таких як Rakuten та Yahoo! Japan Auctions. Clonable, на щастя, пропонує спосіб перекладу XML-каналів, що полегшує розміщення реклами тут.

4. Співпрацювати з японською компанією

Співпраця з японською компанією може дати вам значну перевагу на японському ринку електронної комерції. Вони можуть допомогти з усім - від дослідження місцевого ринку до створення платформи електронної комерції та логістики.

5. Потерпіть.

Японський ринок електронної комерції нелегко зламати. Щоб побудувати успішний бізнес, потрібен час, терпіння та наполегливість. Тому не здавайтеся занадто легко і переконайтеся, що у вас є довгострокова стратегія.

6. Зосередьтеся на якості

Японські споживачі відомі своєю любов'ю до якісних товарів. Тому важливо зосередитися на тому, щоб пропонувати високоякісні продукти та послуги.

7. Пропонувати відмінне обслуговування клієнтів

В Японії обслуговування клієнтів дуже важливе, тому переконайтеся, що ви надаєте своїм японським клієнтам чудовий досвід від початку до кінця.

Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви будете на шляху до успіху на японському ринку електронної комерції.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: