Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Німецька електронна комерція

Хочете завоювати німецький ринок зі своїм інтернет-магазином? Німці є одними з найбільших онлайн-покупців у Європі. Маючи понад 83 мільйони жителів, електронна комерція в Німеччині майже в 5 разів більша, ніж у Нідерландах, а загальний оборот електронної комерції в 2 рази вищий. У 2021 році 12% німецької електронної комерції становили покупки з-за кордону. Отже, це достатня причина, щоб дослідити, чи буде ваш інтернет-магазин також успішним німецькою мовою. Якщо ви створюєте інтернет-магазин, переконайтеся, що всю необхідну інформацію можна знайти на вашому сайті. Німецький покупець хоче знати все про правила, можливості повернення та умови, перш ніж здійснити онлайн-покупку. Він також віддає перевагу якості та рекомендаціям, а не низькій ціні. Тому налаштуйте свої ключові слова відповідним чином. За допомогою Clonable створити німецький веб-сайт або інтернет-магазин - простіше простого.

Топ-3 закордонних онлайн-покупок:
 1. Китай

 2. Сполучене Королівство

 3. Австрія

Топ-3 категорії товарів:
 1. Одяг та взуття (30%)

 2. Дім і сад (15%)

 3. Спорт та хобі (14%)

Топ-3 найулюбленіші способи оплати:
 1. Цифровий гаманець (Paypal, Allpay; 52%)

 2. Кредитна картка (16%)

 3. На рахунку (13%)

Зрозуміло: Транскордонний дослідження покупців електронної комерції, проведене Міжнародним поштовим співтовариством (МПС)

Надійність та конфіденційність

Німці надають великого значення надійності та знакам довіри. За допомогою знака довіри ви показуєте, що незалежна установа схвалила ваш німецький інтернет-магазин, і збільшуєте шанси на покупку німецьким клієнтом. Тому при перекладі веб-сайту на німецьку мову доцільно подати заявку на отримання знака довіри. Ці німецькі знаки довіри для інтернет-магазинів є найпоширенішими:

 • Trusted Shops: Європейський знак для інтернет-магазинів, який підтверджує, що веб-магазин поважає права клієнтів.
 • TÜV-SÜD Geprüft S@fer shopping: спеціальний німецький знак якості, яким німець визнає якість.
 • Інтернет-магазин EHI Geprüfter: печатка схвалення від EHI, найвідомішої торгової організації в Німеччині.
 • Datenschutz-Gütesiegel ips: оцінює переважно безпеку та захист даних.

Конфіденційність в Інтернеті також високо цінується в Німеччині. Німецькі закони про конфіденційність, колофон (Impressum), копірайтинг, захист даних і зберігання даних набагато суворіші, ніж у Нідерландах. Якщо ви обробляєте персональні дані на своєму веб-сайті, обов'язковою умовою є укладення договору про захист даних ( Datenschutzerklärung ). У ньому, наприклад, зазначається, як і чому ви збираєте дані клієнтів. Ви також вказуєте, як ваш клієнт може відмовитися від підписки на розсилку новин, наприклад. Відобразіть цю заяву на своєму вебсайті, наприклад, у верхній або нижній частині домашньої сторінки.

Популярні інтернет-магазини

Що стосується електронної комерції в Німеччині, то є кілька популярних сайтів, які виділяються серед інших. Найпопулярнішим сайтом електронної комерції в Німеччині є Amazon, за ним ідуть eBay та Otto. Серед інших популярних сайтів - Zalando, AliExpress і Rakuten.

Заходи з електронної комерції

І останнє, але не менш важливе: у Німеччині відбуваються кілька важливих подій у сфері електронної комерції, на які варто звернути увагу. До них належать конференція DMexco, Конгрес онлайн торгівлі та виставка Internet World Expo.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: