Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Французька електронна комерція

Ви хочете розширити свій інтернет-магазин у Франції? Французький ринок електронної комерції є одним з найбільших в Європі. Разом з Німеччиною та Великою Британією Франція входить до трійки найбільших європейських онлайн-ринків. Французькі споживачі також купують свої товари в іноземних інтернет-магазинах. У 2021 році 15% електронної комерції припадало на покупки за кордоном. Тож, безумовно, є сенс завоювати французький ринок за допомогою вашого інтернет-магазину. Французи все частіше здійснюють покупки з мобільних пристроїв, також відомі як m-commerce. Тому переконайтеся, що ваш французький інтернет-магазин також легко доступний і читабельний на мобільних пристроях. За допомогою Clonable французький веб-сайт або інтернет-магазин створюється в найкоротші терміни.

Топ-3 закордонних онлайн-покупок:
  1. Китай

  2. Німеччина

  3. Сполучене Королівство

Топ-3 категорії товарів:
  1. Одяг та взуття (34%)

  2. Електроніка (19%)

  3. Дім і сад (16%)

Топ-3 найулюбленіші способи оплати:
  1. Платіжна картка (49%)

  2. Цифровий гаманець (Paypal, Allpay; 32%)

  3. Кредитна картка (11%)

Зрозуміло: Транскордонний дослідження покупців електронної комерції, проведене Міжнародним поштовим співтовариством (МПС)

Закони та нормативні акти

Тільки якщо ваша продукція відповідає законодавству ЄС, ви можете вільно продавати її у Франції. Переконайтеся, що вимоги до продукції у Франції такі ж, як і в Нідерландах. У Франції діють додаткові вимоги до продажу харчових добавок, продуктів харчування та ліків. Також можуть існувати певні правила щодо маркування продукції. Тому, перш ніж виходити на ринок Франції, ретельно вивчіть, яким вимогам повинна відповідати ваша продукція.
Існують також інші закони і правила, якщо ви продаєте французьким клієнтам. Наприклад, суворий закон про охорону навколишнього середовища, "Відповідальність виробника" (Responsabilité Élargie du Producteur, REP). Ви повинні дотримуватися цього закону, якщо ви продаєте упаковані продукти через свій інтернет-магазин французам. Згідно з французьким законодавством, ви несете відповідальність за управління упаковкою.
Крім того, "принцип країни призначення" застосовується, коли ви продаєте товари зі свого веб-магазину французьким споживачам. Це означає, що ви виставляєте рахунок-фактуру своєму французькому покупцеві з французьким ПДВ: TVA; Taxe sur la Valeur Ajoutée. Тільки якщо ваша загальна сума разом з іншими продажами клієнтам не перевищує 10 000 євро, ви можете продовжувати стягувати голландський ПДВ у розмірі 21% як голландський інтернет-магазин.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: