Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Електронна комерція в Бельгії

У вас є голландський веб-сайт і ви хочете вивести його за кордон? Хороший перший крок - розширити географію до південних сусідів і почати з електронної комерції в Бельгії. У 2021 році 55% електронної комерції передбачало покупку за кордоном, з яких 34% припадало на Нідерланди. Тож, безумовно, є сенс пропонувати свої товари чи послуги і в Бельгії. Оскільки голландці та бельгійці розмовляють однією мовою, вам не потрібно перекладати сайт. Однак зверніть увагу на деякі терміни: наприклад, "виставковий зал" - це "toonzaal" фламандською, а "продаж" - це те, що вони називають "solden". Завдяки цим незначним змінам слів бельгійські пошукові системи також знайдуть ваш сайт. Однак між голландським і бельгійським покупцем є деякі відмінності. Про те, як бельгійці купують онлайн, читайте на цій сторінці.

Топ-3 закордонних онлайн-покупок:
  1. Нідерланди

  2. Франція

  3. Китай

Топ-3 категорії товарів:
  1. Одяг та взуття (29%)

  2. Електроніка (16%)

  3. Краса та здоров'я (15%)

Топ-3 найулюбленіші способи оплати:
  1. Платіжна картка (34%)

  2. Кредитна картка (25%)

  3. Цифровий гаманець (Paypal, Allpay; 24%)

Зрозуміло: Транскордонний дослідження покупців електронної комерції, проведене Міжнародним поштовим співтовариством (МПС)

Оплатіть та відправте до Бельгії

У Бельгії люди вважають за краще платити дебетовими картками. Але про iDeal там не знають. Замість цього вони використовують Bancontact як електронний спосіб оплати. Тому, якщо ви хочете перенести свій сайт до Бельгії, важливо додати цей спосіб оплати на сайт.

Для доставки зазвичай можна просто скористатися голландською поштою. Бельгійці навіть вважають важливим, щоб ми просто доставляли їхні посилки через знайому їм мережу PostNL з її послугами. Оскільки вони знають цю компанію, це викликає довіру, коли ви відправляєте свої товари за допомогою PostNL. Ця довіра, в свою чергу, сприяє підвищенню ймовірності того, що люди придбають щось з вашого сайту.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: