Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Ведення бізнесу на африканському континенті: Франкомовні країни Африки

Є багато причин для ведення бізнесу на африканському континенті. Континент багатий на природні ресурси, має швидко зростаюче населення і є домом для одних з найбільш швидкозростаючих економік у світі. При веденні бізнесу на африканському континенті важливо знати про різні країни, в яких французька мова є офіційною. Ці країни, відомі як франкомовні, можна знайти в різних регіонах африканського континенту.

Франкомовні країни можна знайти в Північній Африці, зокрема

  • Алжир
  • Туніс

Ведення бізнесу у франкомовній Африці

При веденні бізнесу з франкомовними країнами важливо враховувати культурні відмінності. Наприклад, у багатьох франкомовних країнах вважається неввічливим відмовлятися від подарунка. Ділові подарунки часто дарують на початку ділових відносин і зазвичай вони мають скромну вартість. Також важливо усвідомлювати важливість особистих стосунків у ділових операціях. У франкомовних країнах немає нічого незвичайного в тому, що бізнес ведеться між друзями або членами сім'ї.

Економіки та країни відрізняються

Африка - це не країна, а континент. Усвідомте це. Франкомовні країни відрізняються за економікою, культурою, релігією та способом життя людей. Економіка Кот-д'Івуару, наприклад, в основному базується на сільському господарстві; Сенегал залежить від туризму; в той час як такі країни, як Камерун, Габон і Республіка Конго залежать від нафтогазової промисловості. У таких країнах, як Буркіна-Фасо і Нігер, гірничодобувна промисловість також набуває все більшого значення.

Іноземні інвестиції у франкомовних країнах Африки історично були переважно французькими компаніями. Однак ця тенденція змінюється. Австралійські компанії інвестують у гірничодобувну галузь, тоді як компанії з Близького Сходу та Азії вкладають гроші в аграрний сектор. Інвестори з Північної Африки та англомовних країн континенту також поклали око на регіон.

Культура компанії

Як і скрізь у світі, франкомовні африканські країни мають власну унікальну бізнес-культуру. Опитування показало, що "франкофонам подобається мати справу з людьми, які можуть навчати і наставляти їх цивілізовано, без зарозумілості, приземлено, і які щиро зацікавлені в розвитку інших".

У багатьох франкомовних регіонах існує "культура лідера", де люди очікують, що керівник організації має рішення для кожної проблеми. Це контрастує з такими країнами, як Південна Африка, де більше уваги приділяється командній роботі.

Для іноземних компаній також важливо мати позитивний вплив на громади, в яких вони працюють. Крім того, важливо мати місцеві партнерства на місцях. У франкомовній Африці це, безумовно, те, що мотивує людей дивитися на вас більш серйозно. Партнер може мати досвід або знання на місцях, яких ви не маєте.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: