Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Перекласти CSV або XML файл?

Електронна комерція революціонізувала спосіб ведення бізнесу, полегшивши йому вихід на глобальну аудиторію. Одним з ключових компонентів інтернет-магазину є можливість пропонувати товари на різних торгових майданчиках, включаючи Google Shopping, Amazon та інші платформи. Однак для компаній, які хочуть працювати в декількох країнах, мовний бар'єр може стати серйозною перешкодою. Особливо, якщо компанія ще не має власного веб-сайту цією мовою.

Щоб зробити свою продукцію доступною для клієнтів по всьому світу, вам потрібно надавати інформацію про неї мовою цільової аудиторії. Саме тут переклад файлів XML або CSV набуває вирішального значення. Ці файли містять інформацію про товар, таку як назва, опис, ціна та інші дані, необхідні для створення списку товарів.

Щоб розміщувати рекламу на таких платформах, як Google Shopping та Amazon, компанії повинні надавати списки товарів у правильному форматі та мовою. Це гарантує, що інформація про товар буде точно відображена потенційним клієнтам, що призведе до збільшення продажів і доходів для бізнесу.

Переклад каналів CSV та XML

Однак переклад файлів XML або CSV може бути складним завданням, особливо для компаній, які ще не мають іноземного інтернет-магазину. Він вимагає знання цільової мови, а також великої кількості часу та ресурсів. Для компаній з великими каталогами товарів, що постійно змінюються, цей процес може бути ще складнішим.

На щастя, для цієї проблеми є рішення. Компанія Clonable розробила зручну функцію у своєму інструменті, яка дозволяє компаніям легко перекладати свої XML-канали. Clonable розроблений для того, щоб полегшити копіювання, переклад і підтримку веб-сайтів. Щоб максимально спростити ведення транскордонного бізнесу. За допомогою Clonable компанії можуть швидко перекладати інформацію про продукти з оригінальних XML-каналів на різні мови, що полегшує розширення клієнтської бази та збільшення продажів.

Конфігурація, правила та винятки

У Clonable ви можете перекласти xml-стрічку всього за кілька кліків у спосіб, який найкраще підходить для вашого інтернет-магазину. Наприклад, якщо деякі поля не потрібно перекладати, ви можете виключити їх, щоб зменшити вартість перекладу. Для цього зніміть прапорець у розділі Перекласти для поля, яке не потрібно перекладати. Крім того, якщо ви також не хочете, щоб це поле було в перекладеній стрічці, ви також можете зняти галочку в розділі Включити. Наприклад, у прикладі праворуч ви бачите, що Clonable перекладає лише заголовок та опис. Ви можете змінити ці налаштування пізніше, перезавантаживши стрічку.

За допомогою так званих "правил заміни" і "винятків" ви можете точно вказати, як саме слід перекладати XML-канали в інших місцях панелі керування Clonable. За допомогою " Заміни тексту " ви можете налаштувати слово/фразу для всього XML-каналу одразу. Це корисно, наприклад, якщо певний предметний термін кілька разів перекладено неправильно за допомогою Clonable. Вам потрібно переконатися, що переклад потрібно коригувати в кожному місці, тому зверніть на це увагу. Використовуючи функцію Заміни тексту, ви можете переконатися, що неправильний переклад буде адаптовано до всього сайту однією зміною. За допомогою функції виключення перекладу ви можете заборонити переклад певних слів або словосполучень. Це може стати в нагоді, наприклад, для назв брендів або адрес.

Автоматизація перекладу XML-файлів

Таким чином, компанії можуть автоматизувати процес перекладу, щоб інформація про їхню продукцію була точно перекладена на цільову мову. Інструмент має зручний інтерфейс, в якому легко орієнтуватися, що робить його доступним для компаній будь-якого розміру. Завдяки комплексному набору послуг Clonable є універсальним рішенням для компаній, які прагнуть розширити свою глобальну присутність. Він дозволяє компаніям охопити ширшу аудиторію, збільшити продажі та отримати більше прибутку.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: