Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

Двомовність у Канаді: історія, політика та можливості для бізнесу (електронної комерції)

Білінгвізм - це здатність вільно розмовляти двома мовами. У Канаді двомовність є офіційним мовним законом, прийнятим у 1969 році. Це дозволяє англо- та франкомовним канадцям спілкуватися між собою обома офіційними мовами.

Історія двомовності в Канаді сягає корінням у часи заснування країни. Коли британські та французькі колонії Північної Америки були об'єднані в 1867 році, англійська та французька мови стали офіційними мовами нової країни. У наступні роки федеральний уряд прийняв низку законів, що сприяли розвитку двомовності в Канаді, зокрема Закон про офіційні мови 1969 року.

Політика двомовності в Канаді є складною. Хоча більшість канадців підтримують ідею двомовності, є й суттєві заперечення. Деякі політики вимагають, щоб усі канадці були зобов'язані вивчати і англійську, і французьку мови, тоді як інші виступають за більш спокійний підхід, коли люди можуть користуватися тією мовою, яка їм найбільш комфортна.

Можливості для бізнесу

Двомовність у Канаді відкриває численні можливості для бізнесу. Наприклад, компанії, які можуть спілкуватися як з англомовними, так і з франкомовними клієнтами, можуть отримати доступ до більшого ринку. Крім того, двомовність може бути цінним активом для компаній, які прагнуть вийти на франкомовні ринки.

Електронна комерція в Канаді та можливості

Канада є десятим за величиною ринком електронної комерції з обсягом продажів 66,9 млрд доларів США у 2022 році. Очікується, що він зростатиме на 15% щороку до 103 мільярдів до 2025 року. Мовний дуалізм Канади (англійська та французька є офіційними мовами) може стати перешкодою для міжнародних торговців, які займаються електронною комерцією, іноді вимагаючи від них багатомовного обслуговування клієнтів і створення сайтів для досягнення успіху. Однак інструмент Clonable може надати таку можливість, оскільки за його допомогою можна легко створити франкомовний веб-сайт.

Онлайн-торгівля в Канаді розвивалася відносно повільно, частково через те, що місцеві роздрібні торговці не поспішали адаптуватися і почати продавати онлайн. Але зараз зростання є потужним, оскільки канадські ритейлери наздоганяють і інвестують у цифрові платформи, щоб охопити клієнтів по всій величезній географії країни (країна має широкий спектр логістичних проблем, від великих гірських хребтів, таких як Скелясті гори, до величезних внутрішніх рівнин і Арктики) і реагувати на зростаючу конкуренцію з боку глобальних компаній, що займаються електронною комерцією.

Канадський ринок електронної комерції між бізнесом та споживачами за своїми характеристиками та уподобаннями нагадує сусідній ринок США. Наприклад, на обох ринках домінують платежі кредитними картками, а рівень проникнення мобільної комерції є схожим.

Доступність безкоштовної доставки також викликає велике занепокоєння у канадських онлайн-покупців. 72% з них відмовляються від замовлення, якщо вартість доставки надто висока. Попередження клієнтів про мінімальний поріг витрат і пропозиції щодо безкоштовної доставки може сприяти зростанню електронної комерції.

Канадський ринок електронної комерції:

відсутній alt-текст block-media

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: