Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

7 порад для успіху в міжнародному маркетингу та рекламі

Маркетинг і реклама - два найважливіші аспекти будь-якого бізнесу. Адже без маркетингу потенційні клієнти ніколи б не дізналися про ваші товари чи послуги, а без реклами у них не було б причини їх купувати. Коли компанія виходить на міжнародний ринок, маркетингові та рекламні зусилля повинні бути ретельно сплановані з урахуванням культурних відмінностей.

Ось 7 порад для успіху:

1. Проведіть міжнародний бізнес-аналіз.

Перш ніж розширювати свій бізнес на міжнародному рівні, важливо зрозуміти ринок, на який ви виходите. Це включає дослідження місцевої культури та поведінки споживачів. Які купівельні звички вашого цільового ринку? Що вони цінують? Що їх мотивує? Відповіді на ці питання допоможуть вам створити маркетингову та рекламну кампанію, яка резонуватиме з вашою аудиторією.

2. Створити міжнародний бізнес-план.

Після того, як ви провели дослідження, настав час створити план вашої глобальної експансії. Цей план повинен включати ваш маркетинговий та рекламний бюджет, а також ваші цілі та завдання. Без плану легко перевитратити кошти або збитися з курсу.

3. Розуміти культуру та поведінку клієнтів.

Як зазначалося вище, важливо розуміти культуру вашого цільового ринку перед початком маркетингової та рекламної кампанії. Які їхні цінності? Що вони вважають образливим? Якою мовою вони розмовляють? Витративши час на знайомство зі своєю аудиторією, ви зможете створити кампанію, яка буде резонувати з нею.

4. Знайдіть правильний міжнародний образ для вашого бренду.

Залежно від вашого бренду, вам може знадобитися внести корективи для різних ринків. Наприклад, якщо ваш бренд молодіжний і модний, він може не дуже добре сприйматися на більш традиційних ринках. Важливо знайти міжнародний образ, який добре представляє ваш бренд і приваблює ваш цільовий ринок.

5. Працювати з місцевими партнерами.

Розширюючи свій бізнес на міжнародному рівні, важливо співпрацювати з місцевими компаніями. Вони допоможуть вам зорієнтуватися в культурному ландшафті та уникнути образливих помилок. Ці партнери також можуть надати цінну інформацію про місцевий ринок.

6. Проведіть міжнародне дослідження ключових слів

Вибір правильних ключових слів і розробка індивідуального набору ключових слів для кожної цільової країни є величезним викликом. Зрештою, ви повинні враховувати перспективи та інтереси безлічі людей і зацікавлених сторін, беручи до уваги глобальні ринки, пошукову поведінку, лінгвістичні особливості та специфіку.

Щоб розкрити весь потенціал цільового ринку і розмовляти його мовою, компаніям важливо звертатися до SEO-фахівців, які є носіями цільової мови, або тих, хто добре зарекомендував себе в SEO для міжнародного ринку.

7. Перекладіть весь свій контент і рекламні матеріали

Коли ви розширюєте свій бізнес на міжнародному рівні, важливо подбати про те, щоб усі ваші маркетингові та рекламні матеріали були перекладені. Це може бути складним завданням, оскільки часто йдеться про величезну кількість сторінок і текстів. Робота з ефективним інструментом для перекладу, таким як Clonable, може забезпечити швидкий і максимально точний переклад ваших матеріалів, не витрачаючи при цьому величезну кількість часу та грошей. Потім попросіть перекладача-носія мови перевірити автоматично згенеровані тексти, щоб забезпечити якість, необхідну для успіху на міжнародному ринку.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: