Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

6 причин, чому вам варто перекласти свій сайт німецькою мовою

Оскільки світ стає все більш взаємопов'язаним, компанії повинні адаптуватися, щоб вийти на нові ринки і уникнути конкуренції на внутрішньому ринку. Один із способів зробити це - перекласти свій веб-сайт різними мовами. Німецькою розмовляють понад 120 мільйонів людей у всьому світі, і вона є офіційною мовою НімеччинаАвстрії та Швейцарія.

Ось 6 причин, чому вам варто перекласти свій сайт німецькою мовою:

1. Залучати німецькомовних клієнтів

Якщо ви хочете охопити німецькомовних клієнтів, ви повинні мати веб-сайт їхньою мовою. Дослідження Common Sense Advisory показало, що 75% споживачів з більшою ймовірністю куплять товар, якщо інформація про нього доступна їхньою рідною мовою.

2. Розширюйте своє глобальне охоплення

Переклавши свій веб-сайт німецькою, ви зможете охопити більшу глобальну аудиторію. Це допоможе вам розширити свій бізнес і вийти на нові ринки.

2. Розширюйте своє глобальне охоплення

Переклавши свій веб-сайт німецькою, ви зможете охопити більшу глобальну аудиторію. Це допоможе вам розширити свій бізнес і вийти на нові ринки.

3. Покращити пошукову оптимізацію

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт добре ранжувався в німецьких пошукових системах, ви повинні мати німецький контент. Це пов'язано з тим, що пошукові системи використовують мову сайту для визначення його релевантності для користувачів.

4. Створити більш професійний імідж

Наявність веб-сайту, доступного кількома мовами, свідчить про те, що ви є професійною та глобальною компанією. Це може допомогти поліпшити ваш імідж і репутацію.

5. Підвищення рівня задоволеності клієнтів

Перекладаючи свій веб-сайт рідною мовою клієнтів, ви гарантуєте, що інформація, яку ви надаєте, буде краще зрозумілою. Це може призвести до більшої задоволеності та лояльності серед ваших клієнтів. Коли люди розуміють інформацію, яку вони отримують рідною мовою, вони відчуватимуть більшу зацікавленість у вашій компанії та ваших пропозиціях. Їм буде зручніше ставити запитання і вирішувати проблеми, оскільки вони розуміють мову веб-сайту. Це також змусить їх відчувати себе більш залученими до вашої компанії, що підвищить ймовірність того, що вони повернуться за новими продуктами або послугами. Це може призвести до більшої задоволеності та лояльності серед ваших клієнтів

6. Зменшити витрати на підтримку

Переклавши свій веб-сайт німецькою мовою, ви зможете зменшити витрати на його підтримку. Це пов'язано з тим, що ви зможете ефективніше допомагати своїм клієнтам, якщо ваш сайт буде їхньою рідною мовою. Крім того, клієнтам буде зручніше ставити запитання та вирішувати проблеми, якщо вони розумітимуть мову сайту. Переклавши сайт німецькою мовою, ви також збільшуєте шанси на те, що німецькі клієнти придбають ваші товари чи послуги, оскільки вони відчувають більшу зацікавленість у вашій компанії та ваших пропозиціях. Це може призвести до збільшення продажів і більшої задоволеності клієнтів.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: