Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

5 причин перекласти сайт і меню вашого ресторану

Оскільки світ стає все більш взаємопов'язаним, важливість перекладацьких послуг зростає в геометричній прогресії. В індустрії гостинності це особливо актуально для ресторанів. Веб-сайт і меню ресторану - це зазвичай перше, що бачить потенційний клієнт, і якщо вони не на зрозумілій йому мові, він, швидше за все, піде в інший заклад.

Міжнародні клієнти

Існує багато причин, чому вам варто перекласти сайт і меню вашого ресторану, але ось п'ять найважливіших:

1. Міжнародні відвідувачі

Якщо ви знаходитесь у місті, яке приваблює багато іноземних відвідувачів, важливо мати веб-сайт і меню, зрозумілі для них. Навіть якщо ваш ресторан добре відомий і популярний, багато відвідувачів можуть не вміти читати англійською або бути недостатньо впевненими в собі, щоб зробити замовлення в меню мовою, яка їм не зовсім знайома. Пропонуючи перекладену версію вашого веб-сайту та меню, ви значно полегшуєте іноземним відвідувачам пошук та користування вашим рестораном.

2. Збільшити клієнтську базу

Навіть якщо ви не знаходитесь у місцевості, де багато іноземних відвідувачів, швидше за все, у вашому місті чи селі є люди, які розмовляють іншими мовами. Якщо ваш веб-сайт і меню доступні лише англійською мовою, ви фактично виключаєте значну частину населення з числа потенційних клієнтів. Пропонуючи перекладену версію сайту та меню, ви зможете охопити набагато ширшу аудиторію та розширити свою клієнтську базу.

3. Зменшити ймовірність непорозумінь і скарг.

Якщо клієнт не може розібратися з вашим сайтом або меню, швидше за все, він не зрозуміє, що замовляє, або залишиться незадоволеним їжею. Це може призвести до негативних відгуків і скарг, які можуть зашкодити репутації вашого ресторану. Пропонуючи перекладену версію вашого сайту та меню, ви допоможете запобігти непорозумінням і гарантуєте, що ваші клієнти будуть задоволені своїм досвідом.

4. Підтримуйте репутацію вашого ресторану

У сучасному світі, пов'язаному мережею, сарафанне радіо може швидко поширювати як хорошу, так і погану інформацію. Якщо ваш ресторан здобув репутацію незрозумілого або з поганим сервісом, відновити її може бути складно. Пропонуючи перекладену версію вашого сайту та меню, ви можете допомогти підтримати хорошу репутацію вашого ресторану та забезпечити позитивний досвід клієнтів.

5. Покращення пошукової оптимізації

Якщо ви хочете, щоб ваш ресторан легко знаходили в Інтернеті, важливо мати ефективну стратегію пошукової оптимізації(SEO). Одним із факторів, які Google та інші пошукові системи враховують при ранжуванні веб-сайтів, є наявність перекладеного контенту. Пропонуючи перекладену версію свого сайту та меню, ви можете підвищити рейтинг свого ресторану в результатах пошуку та полегшити пошук потенційних клієнтів.

Переклад сайту ресторану: з чого почати?

Перш ніж перекладати веб-сайт ресторану, варто подумати про те, яка інформація буде найбільш важливою для потенційного клієнта. Це може бути меню, ціни, місцезнаходження та години роботи. Ще одним важливим моментом є загальний тон і стиль веб-сайту. Наприклад, чи є ресторан неформальним або формальним? Чи є він сімейним?

Якщо припустити, що веб-сайт наразі англомовний, є кілька різних способів його перекладу. Один з варіантів - скористатися інструментом перекладу, таким як Google Translate. Це може бути швидко і просто, але не завжди дає найточніші результати. Інший варіант - найняти професійного перекладача. Це може бути дорожче, але може гарантувати, що зміст оригінального тексту буде точно переданий новою мовою.

При перекладі веб-сайту також важливо враховувати культурний контекст цільової аудиторії. Це може означати коригування формулювань або графіки на сайті. Деякі терміни або поняття, поширені в США, можуть не мати сенсу в іншій країні. Важливо також проаналізувати загальний макет сайту і те, чи є він зручним для навігації.

Після того, як сайт перекладено, важливо ретельно вичитати його, щоб переконатися у відсутності помилок. Це важливо, якщо сайт буде видимим для широкої аудиторії. Після того, як сайт буде готовий, його можна запустити новою мовою і зробити доступним для цілої нової групи потенційних клієнтів.

Як я можу запропонувати свій сайт ресторану на декількох мовах?

Clonable дозволяє перекласти весь веб-сайт вашого ресторану десятками мов. Таким чином, ви можете швидко та легко інформувати своїх гостей про ваш ресторан, меню та околиці за допомогою машинного перекладу в поєднанні з можливістю швидко вдосконалювати його за допомогою інтерфейсного редактора та правил заміни. Уся інформація, зокрема про ціни або визначні пам'ятки в регіоні, постійно перекладається автоматично і може бути надана вашим гостям десятками мов. Таким чином, Clonable дозволяє подолати мовні бар'єри між вашим рестораном і клієнтами в цифровому світі.

Отримайте демонстрація вашого веб-сайту, перекладеного Clonable

Clonable - ідеальна універсальна платформа для перекладу веб-сайтів для вашого ресторану. Замовте демо-версію та почніть перекладати свій веб-сайт десятками інших мов і спілкуйтеся з клієнтами їхньою рідною мовою вже сьогодні. Збільште кількість відвідувачів і гостей та розширьте свою міжнародну присутність за допомогою машинного перекладу всього за кілька кліків.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: