Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

5 причин перекласти сайт кемпінгу чи готелю

Якщо у вас є веб-сайт кемпінгу чи готелю, то варто його перекласти. Існує кілька причин, чому ви можете захотіти це зробити. У цій статті ми розглянемо деякі з них.

1. Це може покращити ваш рейтинг у пошукових системах

Переклад вашого веб-сайту іншими мовами може покращити його рейтинг у пошукових системах. Коли ви перекладаєте свій веб-сайт, ви також отримуєте доступ до більшої кількості ключових слів, на які можна орієнтуватися. Це означає, що ви займатимете кращі позиції в результатах пошуку, а отже, отримаєте більше відвідувачів і клієнтів.

2. Це може збільшити ваші конверсії та зробити вас більш успішними

Якщо ви перекладете свій веб-сайт, більше людей зрозуміють його. Це означає, що ви зможете переконати більше людей зробити покупку або бронювання. Це може збільшити ваші продажі. Насправді, якщо у вас є веб-сайт лише вашою рідною мовою, ви втрачаєте велику кількість міжнародних клієнтів. Переклад іншими мовами зробить ваш сайт більш доступним у пошукових системах для людей, які не володіють вашою рідною мовою або англійською, наприклад. Це може збільшити кількість відвідувачів і отримати більше замовлень. Це може допомогти вам досягти більшого успіху в бізнесі.

3. Це може підвищити впізнаваність вашого бренду

Якщо ви перекладете свій веб-сайт, ви зможете охопити більше людей. Це означає, що ви зможете підвищити впізнаваність вашого бренду. Це допоможе вам залучити більше клієнтів.

4. Розподіл відвідувачів протягом року.

Більшість готелів і кемпінгів у світі, за деякими винятками в дуже особливих місцях, далеко не завжди заповнені в міжсезоння. Для когось це зима, для когось літо, для когось період після сезону відпусток, а для когось щось зовсім інше, але для всіх готелів і кемпінгів це означає значне зниження доходів. Якщо ви перекладете свій веб-сайт, ви зможете охопити більше людей у різних країнах. Ці країни не мають однакових періодів відпусток і вихідних днів. Це створює більший розкид, що може дати вам більше клієнтів у спокійні пори року.

5. Менш англомовні споживачі менш схильні використовувати платформи

Деякі мандрівники за кордоном не розмовляють мовою вашої країни або дуже погано володіють англійською, тому вони вважають за краще вибирати готелі, які надають їм всю додаткову інформацію мовою, яку вони повністю розуміють. Платформи для бронювання часто англомовні, і не всі довіряють перекладачу Google для таких важливих рішень у відпустці.

Які існують способи покращити ваш готель- або веб-сайт кемпінгу перекласти?

Як я можу запропонувати своїм гостям інформацію про мій готель або кемпінг та іншу інформацію про регіон кількома мовами? Clonable дозволяє перекласти весь веб-сайт вашого готелю на десятки мов. Таким чином, ви можете швидко і легко інформувати своїх гостей про напрямок, готель і місцевість за допомогою машинного перекладу в поєднанні з можливістю швидко вдосконалювати його за допомогою інтерфейсного редактора і правил заміни. Уся інформація, включно з цінами, номерами, рестораном чи визначними пам'ятками, безперервно перекладається автоматично і може бути надана вашим гостям десятками мов. Таким чином, Clonable дозволяє подолати мовні бар'єри між вашим кемпінгом або готелем і вашими клієнтами в цифровому світі.

Як я можу запропонувати онлайн-заявку та процес бронювання кількома мовами?

Технологія Clonable дозволяє швидко й легко перекласти практично будь-який веб-сайт без складних і дорогих технічних модифікацій. Навіть форми та інструменти для запитів і бронювання номерів часто можна легко інтегрувати. Для 95% веб-сайтів це робиться автоматично і без ручних зусиль.

Отримайте демо-версію вашого веб-сайту, перекладеного Clonable, вже сьогодні

Clonable - це ідеальна універсальна платформа для перекладу веб-сайтів для вашого готелю чи кемпінгу. Замовте демо-версію та почніть перекладати свій веб-сайт десятками інших мов уже сьогодні, щоб спілкуватися з клієнтами їхньою рідною мовою. Збільште кількість відвідувачів і гостей та розширюйте свою міжнародну присутність за допомогою машинного перекладу всього в кілька кліків.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: