Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

5 стратегій побудови міжнародних посилань для покращення вашого міжнародного SEO

За останнє десятиліття міжнародна лінкбілдінгова діяльність стає все більш важливою частиною SEO. Оскільки Інтернет став більш глобалізованим, компаніям довелося скоригувати свої стратегії побудови посилань, щоб врахувати більшу кількість цільових ринків.

Існує низка різних підходів, які можна застосувати, коли йдеться про розбудову міжнародних зв'язків. Ось п'ять найбільш ефективних стратегій:

1. Визначте можливості для встановлення міжнародних зв'язків

Одним з перших кроків у будь-якій міжнародній стратегії нарощування посилальної маси є визначення можливостей для отримання посилань з інших країн. Це можна зробити, провівши аудит посилань вашого існуючого профілю зворотних посилань, шукаючи іноземні доповнені посилання з інших країн.

Ви також можете використовувати такий інструмент, як Open Site Explorer від Moz, щоб вивчити профілі зворотних посилань ваших конкурентів. Це може дати вам уявлення про те, які іноземні сайти посилаються на них, і чи є у вас можливість отримати посилання з тих самих джерел.

2. Створюйте міжнародні цільові сторінки

Якщо ви хочете націлити свої зусилля з нарощування посилальної маси на іноземні ринки, важливо мати веб-присутність у цих країнах. Ви можете досягти цього, створивши міжнародні цільові сторінки на своєму сайті.

Ці сторінки мають бути оптимізовані для цільового ринку, з дослідженням локальних ключових слів і копірайтингом, що апелює до культурних норм аудиторії. Важливо також переконатися, що на ці сторінки є правильні посилання в навігації вашого сайту, щоб їх могли знайти пошукові системи та потенційні відвідувачі.

3. Розвивати партнерство з міжнародними веб-сайтами

Один з найкращих способів отримати посилання з іноземних сайтів - розвивати партнерські відносини з сайтами, які вже користуються популярністю на цих ринках. Це можна зробити за допомогою гостьових блогів, співпраці над інфографікою чи іншими формами контенту або просто звернувшись до веб-майстрів відповідних сайтів і запитавши, чи не будуть вони зацікавлені в розміщенні посилань на ваш сайт.

4. Використовуйте міжнародні каталоги та сторінки ресурсів

Ще один хороший спосіб отримати посилання з іноземних веб-сайтів - це подати свій веб-сайт до міжнародних каталогів і сторінок ресурсів. Це може бути трудомісткий процес, але часто він вартий того, щоб отримати високоякісні посилання з сайтів, що мають відношення до вашого бізнесу.

5. Брати участь у міжнародних форумах та спільнотах

Участь у міжнародних форумах та онлайн-спільнотах - це чудовий спосіб налагодити стосунки з потенційними джерелами посилань з інших країн. Це також може допомогти вам представити свій сайт ширшій аудиторії та отримати цінні відгуки про ваші продукти чи послуги.

Коли справа доходить до побудови міжнародних зв'язків, можна використовувати низку різних стратегій. Ось лише деякі з найбільш ефективних. Застосовуючи комбінацію цих стратегій, ви можете почати створювати сильний профіль зворотних посилань з іноземних веб-сайтів і розвивати свій бізнес в процесі.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: