Ми запустили наш новий плагін для WordPress! Завантажте зараз

14 способів збільшити відвідуваність сайту до 2023 року: SEO, переклад і не тільки...

Бажаєте збільшити відвідуваність сайту у 2023 році? Незалежно від того, яким бізнесом ви займаєтеся, збільшення відвідуваності сайту може означати тільки хороші речі. Більше трафіку означає більше потенційних клієнтів, а більше потенційних клієнтів означає більше продажів. Але як насправді збільшити відвідуваність сайту? У цій статті ми поділимося 14 найкращими способами збільшити відвідуваність сайту - від SEO до перекладів і не тільки.

1. Дослідження за ключовими словами, в тому числі, за можливості, міжнародне

Якщо ви хочете збільшити відвідуваність вашого сайту, вам потрібно переконатися, що ви націлені на правильні ключові слова. Проведіть ретельне дослідження і з'ясуйте, які ключові слова є найбільш релевантними для вашого бізнесу і за якими з них ви можете реально піднятися в пошуковій видачі. Коли ви це зрозумієте, ви зможете оптимізувати свій сайт і контент під ці ключові слова. Насправді, без такого дослідження ви створюєте контент навмання, що має набагато менше шансів на успіх.

2. Мета-теги для SEO

Метазаголовки вашого сайту - один з найважливіших елементів пошукової оптимізації. Переконайтеся, що вони оптимізовані для ваших цільових ключових слів і точно відображають зміст вашого сайту.

3. Використовуйте плагіни, такі як Yoast, наприклад

Існує низка SEO-плагінів, які можуть допомогти вам оптимізувати ваш сайт для пошукових систем. Yoast, наприклад, є популярним варіантом для WordPress, і він безкоштовний.

4. Дублюйте контент вашого сайту іншими мовами

Якщо ви хочете охопити глобальну аудиторію, вам потрібно переконатися, що контент вашого сайту доступний іншими мовами. Простий і ефективний спосіб зробити це - скористатися таким інструментом, як Clonable, для дублювання контенту і створення версій іншими мовами та країнами.

5. Писати гостьові пости

Гостьовий блог - це чудовий спосіб підвищити популярність вашого сайту та налагодити стосунки з іншими блогерами у вашій галузі. Зверніться до інших блогерів у вашій галузі і поцікавтеся, чи будуть вони зацікавлені в публікації вашого гостьового посту.

6. Створіть корисний інструмент або контент

Якщо ви хочете, щоб люди продовжували повертатися на ваш веб-сайт, вам потрібно дати їм причину для цього. Один із способів зробити це - створити корисний інструмент або контент, який вони зможуть використовувати. Наприклад, якщо ви веб-дизайнер, ви можете створити безкоштовний шаблон веб-дизайну.

7. Надсилайте прес-релізи

Якщо у вас є цікавий контент, відправте його на сайти прес-релізів, такі як PRWeb. Це може підвищити впізнаваність вашого веб-сайту та вашої компанії.

8. Створення внутрішніх посилань

Один із способів утримати людей на вашому сайті довше - це створити внутрішні посилання між сторінками вашого сайту. Таким чином, вони зможуть легко переходити з однієї сторінки на іншу без необхідності залишати ваш сайт. Крім того, Google також оцінить це, і це підвищить ваш рейтинг у пошуковій системі.

9. Змініть заголовки та назви

Якщо ви хочете збільшити відвідуваність сайту, принаймні переконайтеся, що заголовки і назви вашого сайту оптимізовані для пошукових систем. Це включає використання заголовків та описів, багатих на ключові слова. Ці заголовки в поєднанні з метазаголовками значною мірою відповідають за ваш

10. Використовуйте соціальні мережі

Соціальні мережі - чудовий спосіб збільшити відвідуваність сайту. Створіть профілі в популярних соціальних мережах і діліться контентом вашого сайту зі своїми підписниками.

11. Реклама

Реклама - ще один чудовий спосіб збільшити відвідуваність сайту. Ви можете використовувати AdWords або інші платні рекламні платформи, щоб охопити ширшу аудиторію.

12. Подайте свій сайт в каталоги

Реєстрація вашого сайту в онлайн-каталогах може допомогти підвищити ваш рейтинг в Google і принести вам більше трафіку.

13. Створіть блог

Блог - це чудовий спосіб змусити людей повертатися на ваш сайт. Обов'язково регулярно оновлюйте його свіжим, оригінальним контентом.

14. Використовуйте Google Analytics або інший інструмент статистики

Google Analytics - це безкоштовний інструмент, який дозволяє відстежувати відвідуваність вашого сайту. Це цінний ресурс, якщо ви хочете побачити, як ваш трафік змінюється з часом.

Це лише деякі з найкращих способів отримати більше трафіку на сайт у 2023 році. Скориставшись цими порадами, ви зможете збільшити відвідуваність свого сайту та отримати більше потенційних клієнтів і продажів.

Перекладіть свій сайт і отримайте більше відвідуваності?

Clonable - це один з найкращих способів легко перекласти та інтернаціоналізувати свій веб-сайт. І як результат, ви можете легко і швидко отримати більше відвідуваності сайту. Ви можете перекласти будь-який існуючий веб-сайт або блог за лічені секунди за допомогою нашого простого та інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення для перекладу веб-сайтів. Замість того, щоб створювати абсолютно новий веб-сайт і переносити весь контент, можливо, перекладати його, а також підтримувати два сайти, за допомогою Clonable ви отримаєте іноземний сайт протягом 5 хвилин. Оскільки це жива копія, зміни на оригінальному сайті автоматично вносяться (і перекладаються) на клонованому сайті. Коригування існуючих сторінок також перекладаються автоматично.

А як щодо вас? Якщо ви також бажаєте перекласти свій веб-сайт, зв 'яжіться з нашою командою Clonable. Ми з радістю допоможемо вам знайти найкраще рішення для ваших потреб.

Залишилися питання?

Якщо так, будь ласка, заповніть форму нижче.

Пов'язані блоги: